Galaxy cihazlarında tonlarca fırsatla Samsung’un hemen köşede olduğunu keşfedin


Samsung.com’daki en son fırsatlara ve yeni Samsung’u Keşfet satış etkinliğiyle gelen her şeye göz atın


Samsung’un en büyük üç aylık etkinliği geri döndüğü için cüzdanlarınızı hazırlayın. Keşfedin Samsung, 20 Eylül Pazartesi günü başlayacak ve 26 Eylül’e kadar canlı olacak, yani şirketin en sıcak fırsatlarından bazılarından yararlanmak için tam bir haftanız olacak.


Yeni Discover Samsung satış etkinliği önümüzdeki Pazartesi günü Samsung.com’da başlayacak. Bu harika etkinlik, aklınıza gelebilecek hemen her Samsung ürününde tasarruf etmenizi sağlayacak. Sizi en iyi günlük fırsatlardan haberdar edeceğiz, ancak para biriktirmenin tek yolu bu değil çünkü üç farklı yol var.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

İlk seçeneğiniz, farklı kategorilerden iki veya daha fazla ürün satın aldığınızda müşterilere ürünlerinizden yüzde 10 indirim sağlayacak olan Daha Fazla Tasarruf Edin teklifiyle başlar. Tasarruf etmenin ikinci yolu, en son Samsung Smart TV’lerde, mobil cihazlarda ve oyun donanımlarında büyük paralar biriktirmenizi sağlayacak kategori teklifleri ve paketler olacaktır. Son olarak, Samsung’u Keşfet satış etkinliği sırasında tasarruf etmenin en sevdiğimiz yolu, size kulaklıklar, tabletler, akıllı TV’ler ve daha fazlasında inanılmaz tasarruflar sağlayacak Günlük Teklifler ile geliyor.

Ancak en yeni Galaxy cihazlardan bazılarında harika indirimler görmek için önümüzdeki hafta yapılacak Samsung’u Keşfedin satış etkinliğini beklemenize gerek yok. Örneğin, Samsung Galaxy Z Flip 3, 75 $ indirim aldıktan sonra şimdi Amazon.com’da 925 $’a satılıyor. Bununla birlikte, en iyi fırsatlar, aynı cihazın 600 $’lık bir indirimden sonra 400 $’a satıldığını bulacağınız Samsung.com’da bulunur. Daha büyük olan Samsung Galaxy Z Fold 3 de indirimde ve bir tanesini 800 $ indirimle 800 $’a ve en son Samsung Galaxy S21 serisini sadece 200 $’a alabilirsiniz. Ancak, bu harika indirimler yalnızca mevcut cihazınızı veya cihazlarınızı takas etmeyi seçtiğinizde geçerli olacaktır.