Furrion’un Aurora 4K LED Dış Mekan Akıllı TV’leri, Super Bowl için zamandan yüzde 20’ye kadar tasarruf etmenizi sağlayacak


Furrion’un Aurora Outdoor Smart TV’lerini ve daha fazlasını satışta bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlardan yararlanın.


Philadelphia Eagles ve Kansas City Chiefs arasındaki Super Bowl LVII 12 Şubat’ta oynanacağı için Amerika’nın en iyi spor etkinliklerinden birine yaklaşıyoruz. Bu, en iyi deneyimi elde etmek için medya kurulumunuzu yükseltmeniz için yeterli zaman sağlar. Bu ünlü spor etkinliğinin tadını çıkarmanın birçok yolu var, ancak bir havuz partisi, barbekü veya herhangi bir açık hava etkinliği yapmayı planlayanlar için harika haberlerimiz var, çünkü şu anda satışta olan Furrion’un açık hava TV’lerinden birinde oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

Aurora 65-inç Tam Gölge 4K LED Açık Akıllı TV PBI

Aurora Tam Gölge 4K LED Açık Akıllı TV

Furrion’un Aurora Tam Gölgeli 4K LED Dış Mekan Akıllı TV’si, parlak bir parlama önleyici ekrana, her türlü hava koşuluna dayanacak IP54 derecesine ve daha fazlasına sahip olduğu için açık havada en sevdikleri oyunların ve şovların tadını çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.

Feragatname

Burada Pocketnow’da, karşılaştığımız en iyi teknoloji fırsatlarını size sunmaktan mutluluk duyuyoruz, böylece en sevdiğiniz ürünlerde ve satın alımlarınızda onları aramak için zaman harcamadan mümkün olduğunca fazla para biriktirebilirsiniz. Bununla birlikte, yayınladığımız anlaşmalar makalelerimizi yayınladığımız sırada geçerlidir ve onlarla karşılaştığınızda artık mevcut olmayabilir veya ürünler stokta bulunmayabilir. Cüzdanınız lehine sizinle çalışmaya kararlı olduğumuz için lütfen bunu aklınızda bulundurun!

Amazon’un en son teklifleri, yeni bir Furrion Aurora Tam Gölge 4K LED Dış Mekan Akıllı TV’de 500 $ ‘a kadar tasarruf etmenize yardımcı olacak, çünkü şu anda sadece 2.000 $’ a satılıyor. Bu şaşırtıcı akıllı TV, 60Hz yenileme hızlarına ve hava koşullarına dayanıklı hale getiren IP54 derecesine sahip büyük bir 65 inç ekrana sahiptir, böylece Super Bowl’u arka bahçenizde veya herhangi bir gölgeli dış mekan düzenlemesinde izleyebilirsiniz. Şimdi, biraz güneş ışığı ile ilgili bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, en iyi seçeneğiniz 65 inçlik modelinde yüzde 17 indirim alan Furrion Aurora Kısmi-Sun 4K LED Dış Mekan Akıllı TV olabilir. Bu sürüm genellikle 2.900 dolara satılıyor, ancak bir eve sadece 2.400 dolara götürebilirsiniz, bu da 500 dolarlık tasarruf anlamına gelir. Daha küçük ekran boyutlarına da gidebilirsiniz, ancak tasarruf ve fiyatlandırma tercih ettiğiniz modele bağlı olarak değişecektir.

Eğlenceyi dışarıya çıkarırsanız, oyunu ve izlemek istediğiniz diğer içerik türlerini yayınlamak için güçlü bir WiFi bağlantısına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Bu nedenle, kablosuz yönlendiricilerin ve genişleticilerin yerini alarak 5.800 Metrekareye kadar kapsayacak yeni bir TP-Link Deco WiFi 6 Mesh Sistemi almanızı öneririm. Ağınıza bağlı 150 cihaza kadar tutmanıza yardımcı olur ve en iyi yanı, farklı profillerle internet kullanımını yönetmek, sınırlamak ve izlemek için Ebeveyn Denetimleri özelliğine sahip olmasıdır. Ve sadece yeni bir yönlendirici arıyorsanız, yüzde 23 tasarruf ile sadece 139 $ karşılığında yeni bir ASUS WiFi 6 Router’a gitmeyi de düşünebilirsiniz.