Fossil, Gen 6 Hybrid Wellness Edition’ı 229 dolara tanıttı


Fossil, CES 2023’te Gen 6 Hybrid Wellness Edition’ı tanıttı. Bir E-Mürekkep ekranı, bir dizi fitness özelliği ile birlikte geliyor ve maliyeti 229 dolar.

Kaynak: Fosil


Fossil, CES 2023’te Gen 6 Hybrid Wellness Edition’ı tanıttı. Akıllı saat, Fossil’in Gen 6 serisi akıllı saatlerin kapsamlı listesine katılıyor, ancak Wear OS’yi kaçırıyor. Bununla birlikte, hala birçok yerleşik fitness izleme yeteneğine sahip bir akıllı saattir. İşte Fossil Gen 6 Hybrid Wellness Edition hakkında bilmeniz gereken her şey.


OLED veya AMOLED ekran kullanan geleneksel akıllı saatlerin aksine, Gen 6 Hybrid Wellness Edition, E-Ink gri tonlamalı ekrana (218 PPI) sahip mekanik ibrelere sahiptir. E-Ink ekran, ekranın üzerine yerleştirilen fiziksel saat ibreleri ile tamamlanmaktadır. Ekran, düşük ışık koşullarında kolay okuma için arkadan aydınlatmalıdır.

POCKETNOW GÜNÜN VİDEOSU

44 mm genişliğinde ve 11,4 mm kalınlığında paslanmaz çelik kasa ile sağlam bir tasarıma sahiptir. 3ATM derecesi ile suya dayanıklıdır ve 20mm saat kayışlarını destekler. Gen 6, Fossil’in iddiasına göre, tek bir şarjla iki haftaya kadar kullanım sağlayabilen bir lityum-iyon pil ile çalışıyor. Aynı zamanda hızlı şarj ile birlikte geliyor ve şirket 60 dakikalık bir şarjın pili% 80’e kadar doldurabileceğini iddia ediyor.

Gen 6 Hibrit Wellness Edition 2

Kaynak: Fosil

Özellikler konusunda da kısa değil. Fossil Gen 6 Hybrid Wellness Edition, SpO2 kan oksijen ölçümleri, V02 Max kardiyorespiratuar ölçümler, otomatik egzersiz algılama ve kalp atış hızı bölgesi kontrolleri dahil olmak üzere bir dizi fitness özelliğine sahiptir.

Fitness özelliklerine ek olarak, Gen 6 Hybrid Wellness Edition, aramalar, metinler ve uygulamalar için bildirimler de dahil olmak üzere akıllı saat benzeri işlevler sunar. Ayrıca gerçek zamanlı hava durumu bilgileri sağlar ve müziği, alarmları ve daha fazlasını kontrol etmenizi sağlar. Amazon Alexa, eşlik eden Fossil Smartwatches uygulaması aracılığıyla kontrol edilebilen saatte de mevcuttur.

Fossil Gen 6 Hybrid Wellness Edition üç farklı stilde mevcuttur: siyah kadran ve kasa (FTW7080), gümüş kasalı mavi kadran (FTW7082) ve pembe altın (FTW7083). 229 $ ‘a mal oluyor ve şimdi satın alınabilir.

CES 2023’te bu tür heyecan verici teknolojilerin daha fazla tanıtılması için, en son haberler ve kapsama alanı için Pocketnow’u takip ettiğinizden emin olun.

Fosil Gen 6 Wellness Edition Hibrit PBI

Fosil Gen 6 Hybrid Wellness Edition

Fossil Gen 6 Hybrid Smartwatch, Android ve iOS ile uyumludur ve gelişmiş güç ve Bluetooth 5 ile güvenilir bir bağlantı sunar. Faaliyetleri izler, sağlık ve sıhhati izler ve suya dayanıklıdır. Her zaman açık ekran, özelleştirme ve bildirim görüntülemeye izin verir ve saat müziği kontrol edebilir ve uyarıları görüntüleyebilir. Ayrıca, birlikte verilen manyetik şarj cihazı ve bir Android veya iOS yardımcı uygulaması ile uzun bir pil ömrüne sahiptir.

Kaynak: Fosil