Fortnite Chapter 4 artık Android’de tekrar çalışıyor


Ne bilmek istiyorsun

  • Fortnite 4. Bölüm, 4 Aralık 2022 Pazar sabahı erken saatlerde desteklenen tüm platformlarda yayınlandı.
  • Android sürümü, Pazar sabahı birkaç saatliğine bozuldu ve kullanıcılara en son sürüm olan v23’e güncelleme yapmaya çalıştıklarında bir hata verdi.
  • Epic sorunu düzeltti ve Android oyuncuları artık tekrar oynayabilir!

Güncelleme 1:07 pm ET: Epic Games sorunu düzeltti ve Android oyuncuları artık oyunu Epic Games başlatıcısı aracılığıyla tekrar indirebilir (yeni sekmede açılır) veya Samsung Galaxy Apps Store’da. Orijinal makale aşağıdaki gibidir.

Fortnite’a atlamayı ve Bölüm 4’ün bugün masaya getirdiği her şeyi keşfetmeyi umuyorsanız, Epic’in oyunun Android sürümünde ortaya çıkan kötü bir hatayı düzeltmesi için biraz daha beklemeniz gerekecek. Epic sorunu onayladı ve şu anda mümkün olan en kısa sürede oynamak isteyen Android oyuncuları için bir düzeltme üzerinde çalıştığını söyledi.

Şu anda, Fortnite’ı Bölüm 4, oyunun 23. versiyonuna güncellemeye çalışan Android kullanıcıları “LIBRARY-IN-NOSIGNATURES” yazan bir hata alıyorlar. Muhtemelen bunun Epic başlatıcısı aracılığıyla Play Store dışında oyun yüklenmesiyle bir ilgisi var ama merak etmeyin, Epic Games yakında sorunu çözecektir. Şirket şu kadarını onayladı: twitter (yeni sekmede açılır).

Fortnite Bölüm 4 güncelleme hatası

(İmaj kredisi: Android Central)

Fortnite 4. Bölüm, yepyeni adaya ve Epic Games’in sürekli gelişen battle royale oyununa eklediği tüm yeni özelliklere göz atmak isteyen oyuncular için Pazar sabahı erken saatlerde başladı. Yeni görünümler arasında The Witcher oyunlarından ve şovlarından Geralt of Rivia, Doom oyun serisinden Doomslayer ve birçok orijinal görünüm yer alıyor. Oyuna yeni araçlar da eklendi ve Epic, oyun gelecek yıl boyunca Bölüm 4’te gelişmeye devam ettikçe daha fazlasını ortaya çıkaracağından emin.