Fitbit Versa 4 incelemesi: Yoldan daha da uzaklaşmak


Akıllı saat ve fitness takipçisi pazarının güzel yanlarından biri, ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerin hiç olmamasıdır. En iyi akıllı saatlerden veya en iyi fitness takipçilerinden birini istiyorsanız, Fitbit birkaç çok yönlü çözüm sunarak bu ücrete öncülük etmeye devam ediyor. Ancak şirketin 2022 serisi, Pixel Watch’ın duyurulması ve ardından piyasaya sürülmesiyle biraz daha bulanık hale geldi.

Fitbit Sense 2’ye zaten bir göz attık ve Google’ın ilk akıllı saatine hazırlanırken bazı özelliklerin görünüşte geri çekildiği sonucuna vardık. Ancak bazıları için daha iyi bir seçenek olabilecek tamamen yeni Fitbit Versa 4 olduğu için bu yıl piyasaya sürülen tek yeni giyilebilir cihaz bu değildi.

Fitbit Versa 4: Fiyat ve bulunabilirlik

Google Arts & Culture saat yüzü ile bilekte Fitbit Versa 4

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Fitbit Versa 4, Ağustos 2022’de Fitbit Sense 2 ile birlikte duyuruldu ve yaklaşık bir ay sonra aynı zamanda piyasaya sürüldü. Siyah / Grafit Alüminyum, Şelale Mavisi / Platin Alüminyum, Pembe Kum / Bakır Gül Alüminyum, Pancar Suyu / Bakır Gül Alüminyum olmak üzere dört farklı renk seçeneği mevcuttur ve ayrıca tek beden seçeneği de mevcuttur. Versa 4’ün fiyatı 230 dolardır ve akıllı saat, Google, Amazon, Fitbit, Best Buy ve diğerleri dahil olmak üzere tüm favori perakendecilerinizden edinilebilir.

Fitbit Versa 4: Neyi seveceksiniz?

Bilekte Fitbit Versa 4

(İmaj kredisi: Andrew Myrick / Android Central)

Çoğu zaman, en iyi Fitbit’i öncekilerle karşılaştırırken tasarımda çok fazla değişiklik olmaz. Bununla birlikte, Fitbit bunu Versa 3’ten daha hafif hale getirmekle kalmayıp aynı zamanda sol taraftaki donanım düğmesini de geri getirdiği için, biraz trend olan Versa 4 doları. Gövdesi alüminyumdan yapılmış, daha az sensöre sahip olsa da, esasen Sense 2 ile bulacağınız tasarımla aynı.