Fitbit Sense 2 incelemesi: Bizi cevaplardan çok soruyla baş başa bırakıyor


Fitbit’in şimdiye kadarki en zengin özelliklere sahip akıllı saatini Fitbit Sense’de piyasaya sürmesinden bu yana yaklaşık iki yıl geçti. Bir halef için nefesimizi tutmuş bir şekilde bekliyorduk ve Sense 2 tanıtıldığında çok fazla heyecan vardı. Sense 2 yalnızca daha ince ve daha hafif bir tasarım sunmakla kalmaz, aynı zamanda pil ömründen veya eksik sağlık izleme sensörlerinden ödün vermez.

Ama en sonunda Google’ın Fitbit’in ürünleri üzerindeki etkisini görmeye başladığımız için asıl heyecan verici olan elden geçirilmiş arayüzdü. İşleri daha da ileriye götüren Fitbit, Google Haritalar ve Google Cüzdan’ın Sense 2’de kullanılabileceğini duyurdu ve görünüşe göre Galaxy Watch 5 ve yaklaşan Pixel Watch için geçerli bir rakip sunuyor. Bununla birlikte, Sense 2 ile biraz zaman geçirdikten sonra, Fitbit’in amiral gemisi akıllı saatinin gerçekte neler sunduğuna şaşırabilirsiniz.

Fitbit Sense 2: Fiyat ve bulunabilirlik

Gölge Gri Fitbit Sense 2

(İmaj kredisi: Fitbit)

Fitbit Sense 2, Eylül 2022’de resmi olarak piyasaya sürülmeden önce Ağustos sonunda duyuruldu. Belirtilen perakende fiyatı 300 $’dır ve bu, orijinal Sense’in 330 $’dan oldukça hızlı bir fiyat indiriminin ardından fiyatlandırıldığı fiyatla eşleşir. Sense 2, üç farklı renk kombinasyonunda mevcuttur — Gölge Grisi / Grafit Alüminyum, Ay Beyazı / Platin Alüminyum, Mavi Sis / Yumuşak Altın Alüminyum — ve yalnızca bir boyutta mevcuttur. Şu anda doğrudan Fitbit, Google ve Amazon dahil olmak üzere birçok popüler perakendeciden edinilebilir.