Fire TV ve Roku akış cihazları da Prime Day için satışta


Fire TV ve Roku’dan seçenekler bulduğumuz Prime Day’de şu anda mevcut olan akış cihazlarındaki en son fırsatlara göz atın


Evet, göz atmanız için daha fazla fırsatımız var. Şimdi, şu anda yüzde 50 indirim alan Fire TV Stick gibi medya akış cihazlarına odaklanacağız, bu da bir tanesini sadece 25 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Bu, Fire TV çubuklarının en güçlü çeşididir ve bir Alexa Voice Remote ve Dolby Vision ile birlikte gelir. Ancak, Alexa Voice Remote ile üçüncü nesil TV çubuğunu 17 $ tasarrufla 23 $ karşılığında alabilirsiniz. En uygun fiyatlı seçenek, TV’nizi kontrol etmenize izin vermeyen Alexa Voice Remote Lite özellikli Fire TV Stick Lite olarak gelir, ancak akış cihazınızı kullanırken harika çalışır. Şu anda yüzde 40 indirimden sonra 18 dolara gidiyor, bu da 12 dolar tasarruf anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Şimdi, en güçlü Fire TV akış cihazı, 4K ultra HD desteğiyle gelen Fire TV Cube’dur ve en iyi yanı, eller serbest bir akış cihazı olduğu için Alexa’yı aramak için uzaktan kumandanıza ihtiyacınız olmamasıdır. Ve şimdi, 40$ tasarrufla sadece 80$’a sizin olabilir. Halihazırda bir Fire TV Stick’iniz varsa bu seçeneği kullanmanıza gerek yok çünkü sadece 20$’a yeni bir Fire TV Blaster almayı da seçebilirsiniz, bu da TV’nize ve soundbar’ınıza Alexa ses kontrolleri ekler ve Yüzde 43 indirimli 15 dolar tasarruf. Dikkate alınması gereken başka bir seçenek de, 500 GB depolama alanı ve 75 saate kadar içerikle gelen ve Fire TV veya Echo Show’unuzla evde OTA TV izlemenizi ve kaydetmenizi sağlayan TV Recast’tir.

Şu anda 10,99 $ indirim alan Roku Streaming Stick + ‘a da göz atabilirsiniz, bu da sizinkini 39 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Bu akış cihazı, 4K ve HDR içeriği destekler ve ayrıca TV’nizi kontrol etmenizi sağlayacak bir sesli uzaktan kumandaya sahiptir. Bir sonraki en iyi seçenek, şu anda 10 $ indirim alan Roku Express 4K +, yani 30 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ya da aynı 10$’lık indirimi alan ve 20$’dan kapmak için bırakan Roku Express’i alın.

Şimdi, öldürücü ses de sağlayacak bir Roku akış cihazı istediğinizi varsayalım. Bu durumda, en sevdiğiniz içeriği TV’nize aktarmanıza izin verecek 4K, HD ve HDR içerik desteğine sahip Roku Smart Soundbar’ı düşünmelisiniz ve evet, onunla birlikte gitmek için bir Roku Voice Remote da alıyorsunuz. Şu anda yüzde 11 indirim aldıktan sonra 160,89 dolara satılıyor, bu da satın aldığınızda 19 dolar tasarruf edeceğiniz anlamına geliyor. Ve şu anda 30 $ ‘lık bir indirimden sonra 150 $’ a giden Roku Kablosuz Subwoofer ile bu sesi daha da iyi hale getirin.