Fire TV Stick akış cihazları, Apple TV 4K ve daha fazla akış cihazı satışta


En yeni Fire TV Stick 4K Max ve diğer harika akış cihazlarını içeren Amazon’un en son fırsatlarına göz atın


Satışta birkaç Fire TV Stick akış cihazının bulunduğu Amazon.com’dan inanılmaz fırsatlar almaya devam ediyoruz. Örneğin, Fire TV Stick 4K Max’i yüzde 36’lık bir indirimin ardından 35 ABD Doları’na satın alarak 20 ABD Doları tasarruf elde edebilir ve uygun bir cihazla takas etmeyi seçtiğinizde yüzde 20 ekstra tasarruf elde edebilirsiniz.


Bu harika yayın cihazı, Wi-Fi 6 desteğine sahiptir ve ayrıca TV’nizin sesini kontrol etmenize, açıp kapatmanıza ve TV çubukları ayarlarınızı değiştirmenize olanak tanıyan Alexa Voice Remote’a da sahip olursunuz. Ve Fire TV Stick 4K’dan yüzde 40 daha hızlıdır, bu da daha hızlı uygulama başlatma ve daha akıcı gezinme elde edeceğiniz anlamına gelir. Yine de Fire TV Stick 4K, Wi-Fi 6 yönlendiricisi olmayanlar için harika bir seçenek çünkü harika 4K içerik akışı yapmanıza izin verecek ve ayrıca TV’nizi kontrol etmek için bir Alexa Voice Remote alacaksınız. Ek olarak, bu alternatif yüzde 40 indirim alıyor, bu da bir tanesini 30 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Ancak daha fazla güç ve Alexa’yı uzaktan kumandaya ihtiyaç duymadan kontrol etme fırsatı istiyorsanız, şu anda 45 $ indirimden sonra 75 $ karşılığında satılan Fire TV Cube’u satın alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Akış cihazlarından bahsettiğimiz için, Dolby Vision, 3GB RAM içeren ve Alexa ile uyumlu NVIDIA SHIELD Android TV Pro 4K HDR Akış Ortam Yürütücüsüne göz atabilirsiniz. 20 $ indirimden sonra 180 $’a satıldığı için diğer seçenekler kadar uygun fiyatlı değil, ancak daha iyi bir deneyim için HD içeriği gerçek zamanlı olarak 4K’ya yükseltmenize yardımcı olacak. Ve bir Apple kullanıcısıysanız, 29 $ indirim alan Apple TV 4K’yı da düşünebilirsiniz, yani sizinkini 150 $ karşılığında alırsınız.