ExpressVPN Aircove Wi-Fi 6 yönlendirici: Bir VPN’in şimdiye kadar gördüğü en kolay yöntem


Başka bir ülkede televizyon izlemek, o ülkeye gerçekten gitmenin zor ön koşuluna sahipti, ancak akışın yükselişi bu önemli kısıtlamayı aşındırmaya yardımcı oldu. Yayın hizmetleri, akış için VPN’lerde bir artışa yol açan IP adresini kullanarak gelen bir bağlantının kaynağını belirleyerek coğrafi sınırlamalarını bir dereceye kadar koruyabilmiştir. Bu etik açıdan şüpheli ancak ahlaki açıdan tolere edilebilir geçici çözüm, yönlendiriciler hakkında yeni bir düşünce tarzı gerektirmiştir, çünkü Google TV, Roku, Apple TV veya benzeri gibi en sevdiğimiz akış kutularının çoğu kolay VPN yapılandırmasına izin vermez. ExpressVPN Aircove Wi-Fi 6 yönlendirici, cihazlarınızı çok fazla hızdan vazgeçmeden VPN üzerinden bağlamayı son derece kolay hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Bir VPN için web’de gezinme deneyiminize biraz daha anonimlik eklemek gibi başka ihtiyaçlar da vardır. Bölgenizde engellenmiş olabilecek diğer uygulamalara ve hizmetlere erişmek için de bir VPN kullanabilirsiniz. Hizmet olarak ExpressVPN cihazlarınıza ayrı ayrı da yüklenebilir, böylece VPN’inizi Wi-Fi erişim noktalarından veya mobil verilerinizden kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Aircove İncelemesi: Fiyat ve kullanılabilirlik

ExpressVPN Aircove Wi-Fi 6 yönlendirici AX1800

(Resim kredisi: Samuel Contreras)

ExpressVPN Aircove yönlendirici ilk olarak Mart 2022’de piyasaya sürüldü ve Amazon’da 189.90 $ ‘dan geliyor ve mevcut bir promosyon ile 169 $’ a düştü. Paket sadece yönlendirici, güç adaptörü, ethernet kablosu ve bazı basit belgelerle basittir. Bazı çıkartmalar da alırsınız.