Eviniz için kaç tane Amazon Echo’ya ihtiyacınız var?


Eviniz için kaç tane Amazon Echo’ya ihtiyacınız var?

Evinizin büyüklüğüne bağlıdır, ancak iyi yerleştirilmiş üç veya dört Echo hoparlör, Alexa yardımı ile size iyi bir kapsama alanı sağlamalıdır. Şimdi seçim, Alexa’yı en iyi nerede kullanacağınızı düşündüğünüz yere geliyor. En popüler alanlar yatak odası, oturma odası ve mutfak olacaktır.

Evinizdeki odalar için doğru Echo ürünlerini bulma

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Evinizde kaç tane Amazon Echo’ya ihtiyacınız var? Her ev farklı olduğundan ve herkesin benzersiz bir tercihi olduğundan, alınacak en iyi Alexa konuşmacısına ve kaç tane olduğuna karar vermek, cevaplaması zor sorulardır. Evinizi gerçekten akıllı bir ev yapmak için seçebileceğiniz birçok Alexa uyumlu cihaz var. Amazon Echo (4. Nesil), fiyatına göre Amazon’un en iyi ses veren hoparlörü olduğu için başlamak için harika bir yerdir. Oradan, evinizdeki diğer odaları doldurmak için Saatli Echo Dot (4. Nesil) veya Echo Show 10 (3. Nesil) en iyi seçiminiz olacaktır.

Oturma odasında

Amazon Echo 4. Nesil'in Yakın Çekimi

(İmaj kredisi: Joe Maring / Android Central)

Oturma odası, ailenin bir araya geldiği yerdir ve misafirleri ağırlamak için vazgeçilmez bir alandır. Birçok yönden evin kalbidir, bu nedenle bu alana bir Amazon Echo yerleştirmek hiç akıllıca olmaz. Kısmen küresel şekli ve yerleşik Zigbee merkezi sayesinde önceki nesillere göre çok daha gelişmiş ses ve akıllı ev özellikleri sunan Amazon Echo’yu (4. Nesil) öneriyoruz.