eufy Security ürünleri, dış mekan güneş ışıkları ve daha fazlasında yüzde 30’a varan oranda tasarruf edin


Şu anda 87$’lık bir indirimden sonra 493$’a satılan eufyCam 2 Pro Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sistemi 4’lü kamera kitinden başlayarak birçok eufy Security ürününde büyük indirimler elde edebilirsiniz. Bu ev güvenlik kamera sistemi, 2K çözünürlük, 365 günlük pil ömrü, gelişmiş gece görüşü özelliklerine sahiptir ve en iyi yanı, evinizde olup bitenleri takip etmek için herhangi bir aylık ücret ödemenize gerek kalmayacak olmasıdır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Bununla birlikte, 70 $ tasarruf sağladıktan sonra 170 $’a satılan eufyCam 2C 2-Cam Kit’i de alabileceğiniz için daha uygun fiyatlı seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Ancak, bu fırsattan tam olarak yararlanmak için sayfadaki kuponu eklemeniz gerekecek. Değilse, endişelenmeyin, yine de 60$ indirim kazanabilirsiniz. Her iki durumda da, 180 günlük pil ömrü, HomeKit uyumluluğu, IP67 derecesi, gece görüşü, 1080p çözünürlük ve daha fazlasını sağlayacak birkaç dış mekan kamerası içeren yeni bir set satın alacaksınız. Ayrıca mevcut Kitinize 30$ indirim aldıktan sonra 90$ karşılığında ekstra bir kamera ekleyebilirsiniz, bu da yüzde 25 tasarruf anlamına gelir.

Diğer eufy Security anlaşmaları şunları içerir: [SoloCam E2]0(), şimdi 30$’lık bir indirimden sonra 70$’a alınabiliyor. Bu kablosuz bağımsız dış mekan güvenlik kamerası, Wi-Fi üzerinden çalışır ve tamamen kablosuzdur. Ayrıca 1080p çözünürlük, IP65 derecesi, gece görüşü ve daha fazlasıyla birlikte gelir. SoloCam E40, 30 $’lık bir indirimden sonra 100 $’a çıkacağı için biraz daha pahalı. Bu seçenek, gelişmiş AI kişi algılama, iki yönlü ses, 2K çözünürlük, 90dB alarm ve daha fazlasını içerir.

  • eufyCam 2C Pro 4 Kamera Kiti
    Kaynak: Amazon

    eufyCam 2 Pro Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sistemi

  • Aootek dış mekan güneş ışıkları

    Aootek dış mekan güneş ışıkları

Ayrıca, yüzde 40’lık büyük bir indirim aldıktan sonra sadece 21’e satılan Aootek dış mekan güneş ışıkları 2’li paketi de düşünebilirsiniz. Güvenlik, tüm gece kalıcı ve akıllı parlaklık kontrolü dahil olmak üzere üç farklı aydınlatma modeline sahiptirler ve aynı zamanda IP65 derecesine sahip oldukları için unsurlar hakkında endişelenmenize gerek yoktur. LEPOWER’ın 3500LM Alacakaranlıktan Şafağa LED Güvenlik Işıkları da indirimde ve 10$ indirim kazandıktan sonra sadece 30$’a bir tane alabilirsiniz.