eufy Güvenlik kamerası kitleri ve daha fazla akıllı ev cihazı satışta


Evde olan her şeyi takip etmenize yardımcı olacak en son eufy Güvenlik kamera sistemleri fırsatlarına göz atın


Şu anda Amazon.com’da, sayfadaki kuponu kontrol ettiğinizde şu anda 80 ABD doları indirim alan eufy Security eufyCam 2 Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sisteminden başlayarak birçok akıllı ev cihazında tonlarca tasarruf bulabilirsiniz. Bu, sizinkini 390 $ karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. 365 gün pil ömrüne sahip, 1080p video kaydı yapabilen 3 kamera sistemine sahip olacaksınız. IP67 hava koşullarına dayanıklılık derecesi, gece görüşü de içerdiklerinden ve Amazon Alexa ve diğer akıllı asistanlarla mükemmel şekilde çalışacaklarından, hava durumundaki değişiklikler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Evinizde olup biten her şeye göz kulak olmak için mükemmel olacak bir eufyCam 2C Pro 2-Cam Kiti de alabilirsiniz. 2K çözünürlüğe sahip bu kablosuz ev güvenlik sistemi, size 40 ABD doları tasarruf sağlayacak sayfa kuponunu eklediğinizde 280 ABD dolarına 180 günlük pil ömrü, IP67 derecesi, gece görüşü ve daha fazlasını sunar. Ve 2K çözünürlüğe ihtiyacınız yoksa, şu anda sayfa kuponuyla 30 $ indirim alan 1080p modelini düşünebilirsiniz, yani 210 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Eufy Security Solo IndoorCam P22, yalnızca bir kamera arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken başka bir seçenektir. Bu model, 4 $ indirimden sonra 35 $’a satılmaktadır ve hareket izleme özelliğine sahip 1080p çözünürlüklü bir kameraya sahiptir.

Göz önünde bulundurulması gereken başka bir seçenek de, aynı zamanda 40$ indirim alan eufy Security Floodlight Cam’dir, yani sizinkini 138$’a alabilirsiniz. 1080p çözünürlük, 2 yönlü ses, 2500 Lümen parlaklık özelliklerine sahiptir. Başka seçenekler arıyorsanız, şu anda B&H.com’da 30$ indirim aldıktan sonra 149$’a satılan Siyah Renkli Gece Görüşlü Ring Floodlight Cam Wired Plus 1080p Dış Mekan Wi-Fi Kameraya göz atabilirsiniz.

Diğer fırsatlar arasında, şu anda yüzde 20 indirim alan Siyah Ses Kontrollü ecobee SmartThermostat yer alıyor, bu da bir tanesini 50$ indirimden sonra 199$’a alabileceğiniz anlamına geliyor. Ayrıca, kasada GOVEE6056A promosyon kodunu eklediğinizde sadece 39 $ karşılığında sizin olabilecek bir çift Govee Flow Plus Akıllı Işık Çubuğu alabilir ve tam tasarruf için sayfadaki kuponu kontrol etmeyi unutmayın. LTE destekli önceki nesil Kindle Paperwhite’ı 90$’lık indirimden sonra 160$’a alabilirsiniz.