Eufy Güvenlik kameraları şu anda tonlarca tasarruf sağlıyor


Amazon fırsatları artık piyasadaki en iyi akıllı güvenlik kameralarından bazılarında tasarruf etmenize yardımcı oluyor. En son teklifler, evinizin içinde ve dışında olan her şeye göz kulak olmanıza yardımcı olacak belirli Eufy Güvenlik kamera sistemlerinde 70$’a kadar tasarruf etmenizi sağlar.


Öncelikle, iki indirimden sonra sadece 40$’a satılan eufy Security Solo IndoorCam P24’e sahibiz. İlk indirim, anında 7,80 $ tasarruf olarak gelir ve daha sonra, sayfa kuponu uygulandıktan sonra mevcut olan ekstra 5 $ indirimle artırılır. Başka bir deyişle, bu seçeneği satın aldığınızda yaklaşık 13$ tasarruf elde edebileceksiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Eufy Security Solo IndoorCam P24, 2K video ve istediğinizi görmek için 360 derecelik kaydırma ve 96 derecelik eğim yapmanızı sağlayan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca insan ve evcil hayvan AI tanıma, sesli asistan uyumluluğu, gece görüşü, hareket izleme ve daha fazlasını içerir.

Evinizin dışında olanlarla daha çok ilgilendiğinizi varsayalım. Bu durumda, 40 $ tasarruf etmenize yardımcı olacak sayfa kuponunu uyguladıktan sonra artık 200 $ karşılığında mevcut olan eufyCam 2C 2-Cam Kit Dış Mekan Güvenlik Kamerasını da kontrol etmeyi düşünebilirsiniz. Bu kablosuz ev güvenlik kamera sistemi, 180 günlük pil ömrü, HomeKit uyumluluğu, 1080p HD video, gece görüşü, su geçirmezlik ve daha fazlasına sahiptir.

eufy Security Solo IndoorCam P24

Eufy Security Solo IndoorCam P24

Amazon.com’da bulunan birçok eufy Security ürününden biri olan eufy Security Solo IndoorCam P24’te tasarruf edin. Bu harika güvenlik kamerası, İnsan ve Evcil Hayvan AI tanıma, ne zaman kayıt yapıp ne zaman yapmayacağını bilmesine yardımcı olan ilgili kayıtlar, 2K video ve daha fazlasını içerir

Bir başka harika seçenek de 1080p çözünürlük, 2500 lümen parlak ışık ve diğer harika özelliklere sahip eufy Güvenlik Projektör Kamerası olarak geliyor. Ancak en iyi yanı, şu anda sayfadaki kuponla 70 $ ‘lık bir indirim alıyor olması, yani bir tanesini 110 $’ a eve götürebileceğiniz anlamına geliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok başka fırsat var, bu nedenle evinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak büyük paralardan tasarruf etmek için Amazon.com’a gidin.