En yeni Samsung Galaxy Z Flip 3, Galaxy Watch 3 ve daha fazlası satışta


Samsung Galaxy Z Flip 3 ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon, Samsung ve B&H’deki en son fırsatlara göz atın


Amazon.com’dan, en son Samsung Galaxy Z Flip 3’ü 75$’lık bir indirimle bulacağınız, yani 925$’a bir tane alabileceğiniz anlamına gelen bazı harika fırsatlar almaya devam ediyoruz ve bunun olup olmadığını görmek için en son inceleme videomuza göz atabilirsiniz. sizin için mükemmel katlanabilir. 128 GB depolama alanı, 8 GB RAM ve Qualcomm Snapdragon 888 işlemciye sahip kilidi açılmış yeni bir cihaz alacaksınız. Ayrıca, Amazon.com Hediye Kartı bakiyenize 511 ABD dolarına kadar eklenmenizi sağlayacak uygun cihazları takas etmeyi de seçebilirsiniz; Ve hala Galaxy Note’un son yinelemesine sahip olmakla ilgileniyorsanız, Samsung Galaxy Note 20 Ultra’yı 120 $ indirim aldıktan sonra 1.080 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu model, 128 GB depolama, 8 GB RAM ve daha fazlası ile kilidi açılmış olarak gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yine de, bu iki cihazdan herhangi birinde daha da fazla tasarruf etmek istiyorsanız, Samsung Galaxy Z Flip 3’ün uygun takaslardan sonra 600$’lık bir indirimin ardından 400$’a satıldığını göreceğiniz Samsung.com’a göz atmanızı öneririz. Şu anda 256 GB depolama modelini 128 GB seçeneğiyle aynı fiyata alabildiğiniz için işler daha iyi hale geliyor, bu yüzden acele edin. Ve Samsung Galaxy Note 20 Ultra, 450 $’lık takas indiriminden sonra 750 $’a sizin olabilir. Kalem girişini destekleyen yeni bir katlanabilir cihaz istemeniz durumunda Samsung Galaxy Z Fold 3 de indirimde. cihazlar.

Yeni bir akıllı saat almak istiyorsanız, B&H.com’da 200$ indirim aldıktan sonra sadece 230$’a satılan Samsung Galaxy Watch 3’ü bulacaksınız. Bu size Mystic Silver’da 45 mm’lik bir kasaya sahip yalnızca GPS’li bir sürüm kazandıracak. Ve en yeni Samsung Galaxy Watch 4’ü istiyorsanız, uygun bir takastan sonra Samsung.com’da 115$ gibi düşük bir fiyata alabileceğinizi unutmayın.