En yeni Razer oyun çevre birimlerinden bazılarında çılgın tasarruflar elde edebilirsiniz


Çok çeşitli klavyeler, kameralar ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son Razer fırsatlarına göz atın


Amazon.com’dan inanılmaz tasarruflar elde etmeye devam ediyoruz ve oğlum, oradaki her oyuncu için bir ikramımız var mı? İlk olarak, özelleştirilebilir Chroma RGB aydınlatma, ayrı ayrı arkadan aydınlatmalı tuşlar, çıkarılabilir pelüş bilek desteği ve daha fazlasını içeren Razer Ornata Chroma Oyun Klavyesini yüzde 40 indirimden sonra sadece 60 ABD Doları karşılığında aldık.


Ancak, oyun deneyiminizi geliştirmek istediğinizi varsayalım. Bu durumda, yüzde 40’lık bir indirimi temsil eden 70$’lık indirimin ardından şu anda 100$’a satılan Razer BlackWidow Elite Mekanik Oyun Klavyesine göz atmak isteyebilirsiniz. Bu tam boyutlu klavye, özel ortam tuşları, bir USB geçidi ve daha fazlası ile birlikte gelir. Ayrıca BlackWidow TE Chroma V2 TKL tenkeyless mekanik oyun klavyesini yüzde 50’lik büyük bir indirimle elde edebilirsiniz ve Green tıklama anahtarları olan varyantında 70 $’a kapılabilir. Sahip olduğum sarı doğrusal anahtarları paketliyor ve oyun oynamak ve yazmak için harika.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yeni bir oyun faresi almakla daha çok ilgileniyorsanız, şu anda 51 $ indirimden sonra 99 $ karşılığında satılan Razer Basilisk’e göz atabilirsiniz. Bu model kendi başına harika, şu anda kullandığım modelin aynısı, ancak yüzde 28 indirimden sonra 141 $’a şarj yuvalı r alabilirsiniz. Ya da 33,96$’lık indirimden sonra 46,03$’a sunulan kablolu sürümle benzer bir deneyimin keyfini çıkarın.

Razer Viper Ultimate Hyperspeed en hafif kablosuz oyun faresini, yüzde 11 indirimden sonra 133,05 ABD Doları olan bir RGB şarj yuvasına da göz atmayı düşünebilirsiniz, bu da bir tane alıp 26,94 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Ya da dock olmadan sadece 100$’a alın ve 30$ tasarruf edin.

  • Razer Basilisk Ultimate Hiper Hızlı Kablosuz Oyun Faresi

  • Razer Basilisk v2 Kablolu Oyun Faresi

  • Razer Viper Ultimate Hyperspeed En Hafif Kablosuz Oyun Faresi

Bu oyun farelerinden herhangi biri, Siyah Geniş varyantında yüzde 30 indirimden sonra 40 dolara satılan Razer Goliathus Genişletilmiş Chroma Oyun Faresi Matının üzerinde daha iyi kayacak. Ayrıca şu anda yüzde 29 indirimli olan Razer Kiyo Web Kamerasını da alabilirsiniz, yani 28 $ indirimden sonra 71.44 $’a bir tane alabilirsiniz. Son olarak, harika bir akış deneyimi için 27 $ indirimden sonra 73 $ karşılığında Razer Seiren X USB Akış Mikrofonu ile eşleştirin.

Bununla birlikte, yakın zamanda duyurulan Razer Kiyo X web kamerasına ve akışa girmek isteyen veya oyun kurulumunu yükseltmek isteyenler için harika olacak Ripsaw X yakalama kartına da göz atabilirsiniz. Şu anda sırasıyla 80 $ ve 140 $ karşılığında satıyorlar ve Razer.com’a giderek sizinkini satın alabilirsiniz.