En yeni OnePlus 9 Pro, kablosuz şarj cihazları ve daha fazlası satışta


En yeni OnePlus 9 Pro, OnePlus 8T ve daha fazlasında tasarruf etmenizi sağlayan OnePlus cihazlarındaki en son fırsatlara göz atın


Size piyasadaki en iyi fırsatlardan bazılarını sunmaya devam ediyoruz. Bugün erken saatlerde tonlarca en yeni Samsung Galaxy cihazının indirimde olduğunu gördük, ancak indirimdeki tek Android telefonlar bunlar değil. Şu anda 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip Morning Mist renk varyantında yeni bir OnePlus 9 Pro’yu yalnızca 929 $ karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca 120 Hz yenileme hızları, 65 W Ultra Hızlı şarj, 50 W kablosuz şarj hızları ile muhteşem bir ekrana sahip olursunuz. Ayrıca, yalnızca gelecekteki güncellemeler ve 140 $ indirimle daha iyi hale gelebilecek bir Hasselblad dörtlü kamera kurulumuna sahiptir. Bununla birlikte, şirketin resmi ABD sitesi bu akıllı telefonu Midnight Black renginde yeni bir OnePlus Watch ile birlikte sunduğundan, yeni OnePlus 9 Pro’nuzu doğrudan OnePlus’tan almayı da seçebilirsiniz. Bu paketi, normal 1.228 $ fiyat etiketinden 129 $ olan 1.099 $ karşılığında alabilirsiniz.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha uygun fiyatlı bir OnePlus cihazı istiyorsanız, T serisinin en yeni üyesini kontrol etmeyi düşünebilirsiniz, çünkü OnePlus 8T şu anda orijinal satış fiyatından 200 $ olan 549 $ ‘a satılıyor. Bu cihaz, 12 GB RAM, 256 GB depolama ve bir Qualcomm Snapdragon 865 işlemci ile birlikte gelir. Ayrıca, dörtlü kamera kurulumunda harika sonuçlar verecek bir 48MP ana sensöre sahiptir. Ve ekstra bagaj olmadan OnePlus Watch’ı satın almak istiyorsanız, 159 $’a alabilirsiniz, ancak burada yakın zamanda indirimler bulmayı beklemeyin.

  • OnePlus 9 Pro

    OnePlus 9 Pro

    Harika bir Akışkan ekran ve kaputun altında tonlarca güçle gelen en yeni OnePlus 9 Pro’yu edinin.

  • OnePlus 9 Pro

    Daha fazla OnePlus cihazı paketlediğinizde fırsatlar artar.

Diyelim ki yeni bir kablosuz şarj cihazı satın almak istiyorsunuz. Bu durumda, şu anda yüzde 12 indirimden sonra 10,99 dolara satılan Yootech Kablosuz Şarj Aleti ile başlayan, ancak yüzde 5 ekstra tasarruf elde edebileceğiniz birkaç seçenek var. Bir Apple kullanıcısıysanız, 9 $’lık bir indirimin ardından şu anda 30 $’a satılan Apple MagSafe Şarj Cihazını da tercih edebilirsiniz. MagSafe’inizi şu anda 15,29$’a satılan Spigen Mag Fit Telefon Tutucu Araç Montaj Aparatı ile eşleştirebilirsiniz, ancak sayfadaki kuponu eklediğinizde ekstra yüzde 20 tasarruf elde edebilirsiniz. Ve daha fazla seçenek arasından seçim yapmak istiyorsanız, yüzde 11 indirimden sonra 16 $’dan satışa sunulan ESR HaloLock Manyetik Kablosuz Şarj Cihazına göz atabilirsiniz.