En yeni MacBook Air 149 $ indirim alıyor, Intel işlemciler ve daha fazlası da indirimde


En yeni M1 destekli MacBook Air’in ve daha fazlasının satışa sunulduğu Amazon.com’dan inanılmaz fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Bu, yeni bir MacBook Air’e sahip olmak için harika bir an. Apple’ın en yeni M1 çipiyle çalışan en son sürümü şu anda 150$’lık bir indirim alıyor ve bu olağanüstü ve hafif dizüstü bilgisayar sadece 850$’a satılıyor. Bu, size güçlü performans ve yalnızca 18 yaşından sonra şarj edilmesi gereken tüm gün dayanan pil ömrü sunan ince ve sessiz bir pakette 13,3 inç Retina Ekrana sahip yeni bir MacBook Air’in yanı sıra 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sağlayacaktır. saat düzenli kullanım.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En iyi yanı, bu tasarrufların her yöne gitmesidir, yani üç farklı sunumundan herhangi birini seçebilirsiniz. Ayrıca, fazladan depolama alanı elde etmek istiyorsanız, şanslısınız. 512GB depolama modeli de satışta. Şu anda 1.100 $’a satılıyor ve ürünün açılış sayfasında toplam indirimi görmüyorsanız endişelenmeyin. Kontrol ederken anlaşmanın tamamını göreceksiniz, ancak şüpheniz olması durumunda tekrar kontrol edebilirsiniz.

Apple Mac mini de indirimde. Şu anda sizinkini 99 $ indirimden sonra 600 $ karşılığında alabilirsiniz. İlk 40$’lık indirimi ürünün açılış sayfasında göreceksiniz, diğer 59$’lık tasarruf ise ödeme sırasında yansıtılacaktır. Mac mini, MacBook Air ile aynı M1 yongasına sahiptir ve ayrıca 256 GB depolama ve 8 GB RAM ile birlikte gelir.

  • Macbook Air

    Apple MacBook Air (M1, 2020)

    Apple’ın en yeni M1 destekli MacBook Air’ine göz atın.

  • Mac mini

    Daha küçük bir pakette tonlarca güç ve performans yükseltmesiyle aynı M1 işlemciye sahip olun

Artık, aralarından seçim yapabileceğiniz ilginç seçenekler olduğu için PC yapınız için yeni bir Intel işlemci de edinebilirsiniz. İlk olarak, sekiz çekirdekli Intel Core i9-9900KF Masaüstü İşlemcimiz yüzde 21’lik bir indirimin ardından 73 ABD doları tasarruf sağlayan 275 ABD dolarına satılıyor. Intel Core i7-10700KF Masaüstü İşlemci de satışta. 106 $ indirim gördüğü için 255 $ karşılığında bir tane alabilirsiniz. Ayrıca, PC’nizin depolama kapasitesini artırmak istiyorsanız, yüzde 27 indirimden sonra 168 ABD dolarına satılan 2 TB depolama özellikli Samsung 870 QVO SATA III 2,5 inç SSD’ye de göz atabilirsiniz. Sen.