En yeni M1 iPad Pro, iPad Air ve daha fazla aksesuar satışta


M1 destekli iPad Pro, iPad Air ve daha fazla cihazı indirimde bulduğumuz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz. Bu kez, çok cazip indirimler alan birkaç iPad modeli bulduk. İlk olarak, M1 Çipli en yeni Apple iPad Pro, şu anda 128 GB depolama alanına sahip Uzay Grisi rengindeki yalnızca WiFi modelinde 100 $ indirim alıyor. Başka bir deyişle, sizinkini 999 dolara alabilirsiniz.


Aynı gücü daha küçük bir tuvalde istiyorsanız, 11 inç iPad Pro da satışta, ancak yalnızca 50 $ tasarrufla yetinmeniz gerekecek, yani iki farklı renk seçeneğinden herhangi birini 749 $ karşılığında satın alabilirsiniz. 128 GB depolama ve yalnızca WiFi desteği ile. Artık 1 TB depolamaya sahip modellerde 100 ABD Dolarına varan tasarruf elde edebilirsiniz; bu, 1.699 ABD Dolarına fazlasıyla yeterli depolama alanına sahip yalnızca WiFi özellikli 12,9 inç modeli veya LTE destekli daha küçük 11 inç varyantı alabileceğiniz anlamına gelir. 1.599 dolarla.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

iPad Air aynı zamanda harika bir tablet ve 64 GB depolama alanına sahip yalnızca WiFi modelini seçtiğinizde 500 $ gibi düşük bir fiyata bir tane satın alabilirsiniz. Bu model 99 $ indirim alıyor ve en iyi yanı, bu tasarrufların her yerde mevcut olması, yani LTE varyantlarını da tercih edebileceğiniz ve 630 $ ‘dan başlayan fiyatlarla en sevdiğiniz renk seçeneğini seçebileceğiniz anlamına geliyor. Son olarak, 2019 iPad mini, LTE destekli 64 GB seçeneğinde 99 ABD doları indirim alıyor, bu da yalnızca 430 ABD doları karşılığında bir tane alabileceğiniz anlamına geliyor.

Diğer anlaşmalar, Apple’ın şu anda yüzde 23 indirim alan ikinci nesil Apple Pencil’ını içeriyor, bu da satın alındığında 30 ABD doları tasarruf anlamına geliyor. Başka bir deyişle, yeni Apple Pencil’ınızla yalnızca 99 ABD Doları ödeyerek çizim yapabilir, yazabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ek olarak, Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar 20 $ indirim aldıktan sonra 180 $ ‘a gidiyor. Ayrıca Yamaha TW-E3 Gerçek Kablosuz Kulaklıkları 67$ indirimden sonra sadece 63$’a alabilir ve Elago’dan AirTag Keychain Basic Case’i yüzde 11 indirimden sonra yalnızca 8$’a alabilirsiniz.