En yeni Jabra Elite kulaklıklarda yüzde 25’e varan tasarruf elde edin


Jabra Elite 85t Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıkları ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz en iyi ve en yeni Jabra kablosuz kulaklıklardan bazılarında büyük indirimler elde edin


Jabra, ses ekipmanları konusunda uzmanlaşmış çok popüler bir Danimarka markasıdır. Jabra Elite 85t, Jabra Elite 7 Pro ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı harika kablosuz kulaklıklar sunarlar. Bu ürünler, yeni bir çift kablosuz kulaklık satın almakla ilgilenenler için en iyi seçeneklerden biri haline getiren tonlarca olağanüstü özellik içerir. Ancak Jabra’nın en yeni kulaklıkları, en son teklifler 60 dolardan başlayan fiyatlarla bir çift almanıza olanak tanıyacağından, daha çekici hale geldi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Jabra, her zevke ve bütçeye uygun geniş bir kablosuz kulaklık repertuarına sahiptir. Bu ürünler ayrıca en iyi özelliklerden bazılarına ve göz alıcı bir tasarıma sahiptir ve onları daha da ilginç kılan şey, şu anda Amazon.com’da satışta olmalarıdır. Bakır Siyah renginde yeni bir Jabra Elite 85t Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık çiftini yüzde 22’lik bir indirimle 181 ABD Doları karşılığında satın alabilirsiniz, bu da 49 ABD Dolarından fazla tasarruf anlamına gelir. Bu kablosuz kulaklıklar, gelişmiş gürültü önleme, üstün ses, tüm gün kullanım için birinci sınıf konfor ve kompakt Qi sertifikalı şarj kutusuyla 25 saate kadar dayanan uzun pil ömrüne sahiptir. Jabra Elite 85t genellikle 230$’a satılır, bu da şu anda 200$’a satılan Titanium Black renk seçeneğini tercih edebileceğiniz ve yine de 30$ tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir.

Daha uygun fiyatlı seçenekler aradığınızı varsayalım. Bu durumda, yüzde 20 indirimle 40 ABD Doları tasarruf sağlayan Jabra Elite 7 Pro kulak içi Bluetooth Kulaklıkları da düşünebilirsiniz. Bu seçenek, size ayarlanabilir aktif gürültü engelleme, kompakt tasarım, net aramalar için Jabra’nın MultiSensor Ses Teknolojisi ve Titanyum Siyahı renk varyantında 30 saate kadar pil ömrü sunan yeni bir çift kablosuz kulaklık sağlayacaktır. Ayrıca, şimdi 30$’lık bir indirimden sonra 150$’a alınabilen, siyah renkli profesyonel olmayan modeli de tercih edebilirsiniz.

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklık, kristal netliğinde aramalar için en son teknolojiye ve kompakt Qi sertifikalı şarj kutusu sayesinde 25 saate kadar dayanan olağanüstü bir müzik deneyimine sahiptir.

Diğer daha uygun fiyatlı seçenekler arasında Jabra Elite Active 65t Kulaklıklar ve Jabra Elite 3 yer alır. Jabra Elite Active 65t Kulaklıklar, en son 21 $ indirimden sonra 79 $’a satılır. Ancak en iyi tasarruf, Açık Bej renk seçeneğinde size 20 ABD Doları tasarruf sağlayan yüzde 25’lik bir indirimden yararlandıktan sonra şu anda 60 ABD Doları karşılığında mevcut olan Jabra Elite 3 ile sağlanmaktadır.