En yeni iPad Air ve diğer harika tabletlerde tasarruf etmek için burayı tıklayın


Beşinci nesil iPad Air, iPad mini ve diğer harika ürünlerde mevcut olan en son fırsatlara göz atın


Artık iPad Air’in en son sürümünü 29$ indirim aldıktan sonra 570$’a satın alabileceğiniz Amazon.com’da tonlarca üründe inanılmaz indirimler almaya devam ediyoruz. En iyi yanı, bu tasarrufların her yerde mevcut olmasıdır, böylece yeni tabletinizi aynı fiyata beş farklı renk seçeneğinden herhangi birinde alabilirsiniz.


Beşinci nesil iPad Air, önceki modelle aynı dış tasarıma sahiptir. Hala ince çerçeveli 10,9 inç ekranın, Touch-ID gömülü güç düğmesinin ve arkada tek kameranın keyfini çıkarabiliyoruz. Ayrıca, artık Apple’ın M1 işlemcisini içerdiği için içeride bir güç artışı elde edersiniz. Bununla birlikte, önceki iPad Air sürümünü 99 $ indirim aldıktan sonra yalnızca 500 $ karşılığında da puanlayabilirsiniz. Her iki durumda da, 64 GB depolama alanına ve yalnızca Wi-Fi desteğine sahip yeni bir tablet alıyor olacaksınız.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ayrıca, daha küçük olan Apple iPad Mini’yi yüzde 8’lik bir indirimle 459 ABD Doları’na almayı da seçebilirsiniz, bu da 40 ABD Doları tasarruf anlamına gelir. Bu model 8,3 inç ekrana, Apple’ın A15 Bionic çipine, 64 GB depolama alanına ve yalnızca Wi-Fi desteğine sahiptir. Ne yazık ki bu tasarruflar sadece Mor ve Uzay Grisi renk seçenekleri ile sınırlı.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, yüzde 22 indirim aldıktan sonra 730 ABD dolarına satılan yeni bir Samsung Galaxy Tab S7+ almayı da düşünebilirsiniz. Bu, 12,4 inç ekranlı 256 GB depolama alanına sahip yeni tabletinizi alabileceğiniz anlamına gelir ve en iyi yanı, kutuda bir S Pen ile gelmesidir. Ayrıca 11 inç ekran ve daha küçük bir fiyat etiketi ile gelen daha küçük Samsung Galaxy Tab S7’yi de tercih edebilirsiniz, çünkü şimdi 180 $’lık bir indirim gördükten sonra 550 $’a gidiyor. Ve bu hala bütçeniz için çok fazlaysa, 80 $ indirimden sonra 250 $ karşılığında yeni bir Samsung Galaxy Tab A8 almayı da düşünebilirsiniz.