En yeni Fire TV Stick 4K Max ve diğer Fire TV akış cihazları satışta


En yeni Fire TV Stick 4K Max’i içeren Amazon’un Fire TV Stick akış cihazlarındaki en son tasarruflara ve satışta olan daha fazlasına göz atın


Hâlâ iyi çalışan eski bir TV’ye yeniden hayat vermek isteyenler veya Smart TV’lerinin kullanıcı arayüzünü sevmeyenler için harika bir haberimiz var. Amazon, yakın zamanda piyasaya sürülen Fire TV Stick 4K Max ve daha fazlası dahil olmak üzere en yeni ve en iyi akış cihazlarında hala büyük paralar biriktirmenize izin veriyor.


Şu anda Amazon.com’dan sadece 35 ABD doları karşılığında yeni bir Fire TV Stick 4K Max alabilirsiniz. Bu akış cihazı, ilgilenenler için 20 ABD doları tasarruf anlamına gelen yüzde 36 indirim alıyor. Ve işleri daha iyi hale getiren Amazon, uygun bir cihazla takas etmeyi seçtiğinizde satın alma işleminizde fazladan yüzde 20 tasarruf etmenizi sağlar. Bu, yeni TV Çubuğunuzu fiyatının yalnızca bir kısmına alabileceğiniz anlamına gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Fire TV Stick 4K Max, uygulamaları başlatırken daha hızlı hale getiren ve daha akıcı gezinme sağlayan Fire TV Stick 4K’dan yüzde 40 daha güçlü olduğu için Amazon’un en güçlü akış çubuğudur. Ayrıca, aynı muhteşem 4K Ultra HD desteğinin yanı sıra Dolby Vision, HDR, HDR 10+ ve Dolby Atmos desteğine sahip olursunuz. Ve tabii ki Netflix, HBO Max, Disney+ ve diğerleri dahil olmak üzere tercih ettiğiniz akış hizmetleri için de destek alırsınız. Ve en iyi yanı, bu cihazın Wi-Fi 6 bağlantısını desteklemesi, onu daha da kullanışlı hale getiriyor.

Ancak, Fire TV Stick 4K ile de yetinebilirsiniz. Yani, ekstra güç ve Wi-Fi 6 desteği dışında Fire TV Stick 4K Max ile gelen hemen hemen her şeyi sunacak, ancak bunun dışında en sevdiğiniz medya içeriğinin keyfini TV’nizde de çıkarabileceksiniz. Bu seçenek yüzde 50 indirim alıyor, bu da sizinkini sadece 25 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor. Daha uygun fiyatlı ama yine de harika Fire TV Stick 20$’a satılıyor ve ayrıca yüzde 50 indirim alıyor. Ne yazık ki, bu seçenek size 4K içerik sağlamaz, ancak HD ile yaşayabiliyorsanız sorun değil. Son olarak, yüzde 40 indirimden sonra 18 dolardan satılan Fire TV Stick Lite en uygun fiyatlı seçenektir. Ancak, bu modelin Alexa Voice Control özelliği TV’nizi kontrol etmenize izin vermez.