En yeni Dell XPS masaüstü bilgisayar, oyun çevre birimleri ve daha fazlası satışta


Güçlü Windows masaüstü bilgisayarları, Logitech oyun çevre birimleri ve daha fazlasını bulabileceğiniz Dell ve Amazon.com’dan harika fırsatlar almaya devam ediyoruz.


Şu anda yalnızca 650$’a yeni bir Dell XPS Masaüstü Bilgisayar edinebilirsiniz. Bu Windows PC, onuncu nesil Intel Core i3 işlemciye, 8 GB RAM’e, paylaşımlı grafik belleğine sahip Intel UHD Graphics 630’a ve 1 TB depolama alanına sahiptir. Eskiden 1.100 Dolar olarak fiyatlandırılırdı, ancak 720 Dolar olarak listelendiğini göreceksiniz. Ancak ödeme sırasında DBDTXPSAFF8 kodunu eklediğinizde bu bilgisayarın fiyatını daha da düşürebilirsiniz.


Daha uygun fiyatlı bir seçenek arıyorsanız yüzde 53 tasarrufla yeni bir DELL Optiplex 7010 alabilirsiniz, yani 296,97 $ tasarrufla yalnızca 265,49 $’a bir tane alabilirsiniz. Bu PC, Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM ve 2 TB dahili depolama ile birlikte gelir. Ancak bunun fiyatı da açıklayabilecek yenilenmiş bir model olduğunu bilmelisiniz. Ancak ilginç bir seçenek olmayı bırakmıyor. Ve mini PC trendine girmek istiyorsanız, sayfadaki kuponu eklediğinizde Intel Core i5 işlemci, 16GB RAM ve 512GB depolama alanına sahip yeni bir Beelink Mini PC’yi 522$ karşılığında alabilirsiniz. Ayrıca 550$’a giden Ryzen destekli bir UM250 Mini PC’yi de seçebilirsiniz, ama üzgünüm, burada tasarruf yok.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
  • Dell XPS Masaüstü Özel Sürümü

Şimdi, kurulumunuza bazı oyun çevre birimleri ekleyerek masanızın daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz; örneğin, 30 $ indirim aldıktan sonra sadece 100 $ karşılığında Logitech G PRO. Ancak biraz daha pahalı bir şey arıyorsanız, şu anda 34,49 $ tasarrufla 195,50 $’a satılan Razer BlackWidow V3 Pro Mekanik Kablosuz Oyun Klavyesini de düşünebilirsiniz.

Oyun fareleri de indirimde ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler var, ancak en iyi seçeneklerden birini seçmek için yardıma ihtiyacınız varsa, yüzde 29 indirim alan Logitech G Pro Kablosuz Oyun Faresine göz atmanızı öneririz. 38 $’a kadar tasarruf, yani 92 $’a bir tane alabilir veya 32 $’lık bir indirimden sonra Logitech G703 Lightspeed Wireless’ı 68 $’a alabilirsiniz. Ayrıca, ödeme sırasında promosyon kodu eklediğinizde şu anda 14,40 ABD dolarına satılan yeni Anpro Ekran Işık Çubuğu ile görünümü tamamlayabilirsiniz.