En yeni Beats Studio Buds ve daha fazla kulaklık satışta


En yeni Beats Studio Buds, Beats Studio3 Kablosuz Gürültü Önleme Özellikli Kulak Üstü Kulaklıklar ve daha fazlasını bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son tasarruflara göz atın


Amazon’dan ve diğer harika çevrimiçi perakendecilerden harika fırsatlar almaya devam ediyoruz, ilgilenen herkesin 50 $ tasarruf etmesini sağlayacak 50 $’lık bir indirim gördükten sonra 100 $’a sunulan Beats Studio Buds ile başlayarak. Bu gerçek kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar, hem Apple hem de Android cihazlarla uyumludur. Dahili bir mikrofona, IPX4 derecesine sahiptirler, böylece kulaklığınızın ıslanması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca, kendi başlarına 8 saate kadar veya şarj kutusuyla birleştirildiğinde 24 saate kadar pil ömrü sağlarlar. Kendiniz için en iyisini seçebilmeniz için üç farklı boyutta yumuşak kulak ucuyla geldikleri için oldukça rahattırlar.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar da indirimde. Şu anda yüzde 32’lik bir indirim görüyorlar, bu da bir çifti 170 dolara alabileceğiniz anlamına geliyor ve bu, cebinizde 80 doları tutmanıza yardımcı olacak. Bu kulaklıklar, Apple’ın H1 Kulaklık Çipine, tere dayanıklılığa ve kılıflarıyla birlikte kullanıldığında 24 saate kadar pil ömrüne sahiptir. Bununla birlikte, Apple’ın W1 Kulaklık Çipi, Sınıf 1 Bluetooth 22 saat dinleme süresi ve yerleşik bir mikrofon ile birlikte gelen Beats Studio3 Kablosuz Gürültü Önleme Özellikli Kulak Üstü Kulaklıkların en yeni modelini de tercih edebilirsiniz. Size neredeyse 150 $ tasarruf sağlayacak yüzde 42’lik devasa bir indirim gördükten sonra Mat Siyah veya Gölge Gri sizinkini 200 $ karşılığında alabilirsiniz. Diğer renk seçenekleri de biraz seviliyor, ancak yukarıda bahsedilen bu varyantlar kadar değil.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, 39 $ indirimden sonra 140 $ karşılığında satılan üçüncü nesil AirPods 3’ü de seçebilirsiniz. Ya da Samsung Galaxy Buds 2 şu anda 101,03 ABD dolarına düştüğü için Samsung’un neler sunduğuna göz atmayı da düşünebilirsiniz; bu, bir çift için 150 ABD doları ödemek zorunda kalmaktan daha iyidir. Veya ilgilenenler için yüzde 35 tasarruf anlamına gelen 70 $ indirimden sonra 130 $ karşılığında mevcut olan Samsung Galaxy Buds Pro’ya göz atın.