En yeni Apple TV 4K’yı edinin, Govee Smart Lights ve daha fazlası indirimde


En yeni Apple TV 4K, Fire TV Stick 4K ve daha fazla cihazı indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atın


32 GB depolama alanına sahip 2021 Apple TV 4K’da şu anda 19 ABD doları indirim alan, yani 160 ABD dolarına bir tane alabileceğiniz anlamına gelen nadir bir fırsat bulduk. Daha fazla depolama alanı istiyorsanız, şu anda 9 $ indirim alan 64 GB seçeneğini tercih edebilir ve onu 190 $ ‘dan kapmak için bırakabilirsiniz. Yalnızca yüzde 6’lık bir tasarruf göreceğiniz için ürünün açılış sayfasında toplam 19$’lık indirimi görmezseniz endişelenmeyin, ancak kasada eklenen 9$’lık indirimi alacaksınız. Apple TV 4K; Dolby Atmos desteği, Apple’ın A12 Bionic çipi, 4K video ve piyasadaki en iyi akış servislerini destekler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Diğer akış seçeneklerini istiyorsanız, şu anda yüzde 30 indirimli olan Fire TV Stick 4K’yı alabilirsiniz, bu da sizinkini 35 ABD dolarına satın alabileceğiniz ve 15 ABD doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Veya 11 $ indirim aldıktan sonra 29 $’a satılan Roku Express 4K+’yı seçin. Bu cihazların her ikisi de harika 4K içerik sunacak ve mevcut en iyi akış hizmetleri için destek sunacak.

Ayrıca, size 23 $ tasarruf sağlayacak %24 indirimin ardından 76,15 $’a sunulan SteelSeries Arctis 1 Kablosuz Oyun Kulaklığı ile başlayan oyun kulaklıklarında bazı güzel fırsatlar bulduk. Bu kulaklıkta çıkarılabilir bir Clearcast Mikrofon bulunur ve PC, PS4, Nintendo Switch ve daha fazlası için kullanılabilir. Ayrıca PC’niz, PS4, PS5 ve daha fazlası ile uyumlu Razer Nari Ultimate Wireless 7.1 Surround Sound Oyun Kulaklığında da tasarruf edeceksiniz. Size 70 $ tasarruf sağlayacak yüzde 35’lik bir indirimden sonra şimdi 130 $’a satıldığı için biraz daha pahalı. Ancak en uygun fiyatlı seçeneği arıyorsanız, 30 $ indirimden sonra 70 $’a sunulan Alienware 7.1 PC Oyun Kulaklığı AW510H-Light’ı alabilirsiniz.

Son olarak, sayfadaki darbeyi kontrol ettikten sonra 4’lü Govee Smart Light Bulbs paketini 28 $ karşılığında alabilirsiniz[busizeyüzde30tasarrufsağlayacaktırBunlarensevdiğinizyardımcınızlaçalışacakkısılabilirRGBWWrenkdeğiştirenLEDampullerdirAyrıca12$tasarrufetmenizisağlayacakyüzde20indirimaldıktansonraGoveeAkıllıMasaLambasını48$karşılığındaalabilirsinizVerandanızıöneçıkaracakbirşeyarıyorsanızBluetoothUygulamaKontrollüGovee48ftPatioLights’ıyüzde15indirimdensonra30$karşılığındaalabilirsiniz[onthatwillgetyou30percentsavingsThesearedimmableRGBWWcolor-changingLEDbulbsthatwillworkwithyourfavoriteassistantYoucanalsopickuptheGoveeSmartTableLampfor$48afterreceivinga20percentdiscountthatwillletyousave$12Andifyou’relookingforsomethingtomakeyourpatiostandoutyoucangrabtheGovee48ftPatioLightswithBluetoothAppControlfor$30aftera15percentdiscount