En yeni AirPods 3 ve daha fazla AirPods modeli şu anda satışta


Yeni AirPods gen-3’ü, en yeni AirPods Pro’yu ve daha fazlasını indirimde bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son Apple AirPods fırsatlarına göz atın


Son birkaç gün içinde tonlarca harika teklif aldık ve görünüşe göre Amazon bu anlaşmalardan bazılarını bir süre daha tutmaya karar verdi, çünkü en son sürümden sonra sadece 150 $ karşılığında bir çift yeni AirPods alabilirsiniz. indirimler.


Şu anda Amazon.com’da 29 $ indirimden sonra sadece 150 $ karşılığında yeni bir AirPods gen-3 çifti alabilirsiniz. İlk 9 ABD doları tasarruf, ürünün açılış sayfasında görünürken, fazladan 20 ABD doları tasarruf kasada görünecektir. Yeni nesil AirPods’un önceki yinelemesine göre uzamsal ses, uyarlanabilir EQ, yeni konturlu tasarım, MagSafe Şarj Kutusu ile 30 saate kadar dinleme süresi dahil olmak üzere bazı güzel iyileştirmeler içerdiğini unutmayın ve en iyi yanı, su ve toz direnci.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

AirPods 3 İncelemesi: Apple’ın garip hareketi

Biraz daha fazla harcamak istiyorsanız, 52 $ indirimden sonra 197 $ karşılığında satılan Apple AirPods Pro’yu da düşünebilirsiniz. Apple AirPods Pro’nun yeni sürümü, önceki sürümle aynı harika özelliklere sahip, ancak 24 saate kadar pil ömrü sunmalarını sağlayacak bir MagSafe şarj cihazıyla birlikte geliyorlar. Ayrıca aktif gürültü önleme, şeffaflık modu, uyarlanabilir EQ ve daha fazlasını elde edersiniz. Ve en uygun fiyatlı seçeneği istiyorsanız, ilgilenen herkes için yüzde 30 tasarruf anlamına gelen 50 dolarlık bir indirimin ardından şu anda 109 dolara satılan 2. nesil AirPod’ları alabilirsiniz.

Son olarak, beş farklı renk seçeneğinin her birinde 70 ABD Doları indirim aldıktan sonra şu anda 479 ABD Doları olan Apple AirPods Max ile her şeyi yapabilirsiniz. Bu kulak üstü kulaklıklar, 20 saate kadar kesintisiz çalma, muhteşem aktif gürültü önleme ve daha fazlasını sunar.