En yeni 13 inç MacBook Pro ve diğer dizüstü bilgisayarlarda büyük paralardan tasarruf edin


M1 destekli 13 inç MacBook Pro, Apple MacBook Air ve şu anda satışta olan diğer cihazlarla ilgili en son fırsatlara göz atın


Yeni Apple ürünlerinin piyasaya sürülmesine yaklaşıyoruz, bu da önceki nesillerin daha da uygun fiyatlı olacağı anlamına geliyor. Yine de, yaklaşan Apple etkinliği sırasında yeni MacBook modellerini alıp almayacağımızı kimse bilmiyor, ancak bu, birkaç Apple cihazında en son fırsatlardan yararlanamayacağınız anlamına gelmiyor.


Örneğin, en güçlü 13 inç MacBook Pro şu anda 100 $ indirim alıyor, bu da 256 GB depolama seçeneği ve 8 GB RAM’in 1.199 $ karşılığında mevcut olmasını sağlıyor. Bununla birlikte, Gümüş varyant normal 1.299 $ fiyat etiketi için satıldığı için Space Gray modeliyle yetinmek zorunda kalacaksınız. Diyelim ki Silver renginde bir 13 inç MacBook Pro’ya gerçekten sahip olmak istiyorsunuz ve bu süreçte paradan tasarruf etmek istiyorsunuz. Bu durumda, 99 $ indirimden sonra 1.400 $’a satılan 512GB seçeneğini almanız gerekecek.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Daha hafif olan MacBook Air, daha da fazla tasarruf sağlıyor çünkü Space Gray modelini 149$ tasarrufla alabilirsiniz, yani 256GB depolama seçeneğiyle bir modeli 850$’a alabilirsiniz. Bununla birlikte, daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa ve 512 GB depolama varyantını almanız gerekiyorsa, 150 $ tasarruf etmek istiyorsanız Gümüş ve Altın renk seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekecek, yani bu iki varyanttan herhangi birini 1.100 $ karşılığında alabilirsiniz. 516 GB depolama alanına sahip Uzay Grisi modeli ise 1.149 dolara satılıyor.

Daha uygun fiyatlı bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, şu anda yüzde 19 indirimli olan HP Chromebook x360 14a 2’si 1 Arada Dizüstü Bilgisayara da göz atmayı düşünebilirsiniz; Bu dizüstü bilgisayar Intel Pentium Silver N5000 işlemci, 4 GB RAM ve 64 GB depolama ile birlikte gelir. Artı, tasarımı onu bir dizüstü bilgisayar veya tablet olarak kullanmanıza izin verecektir.