En son Samsung Galaxy cihazlarında ve diğer harika ürünlerde 900$’a kadar tasarruf edin


Bugünün en iyi fırsatları, Samsung Galaxy S21 FE ve diğer harika Samsung Galaxy akıllı telefonlarını içeriyor


Samsung, 2022’de tonlarca harika cihaz piyasaya sürdü ve belirli ürünlerde 900 $’a kadar tasarruf etmenize izin verdiklerini öğrendiğinizde daha da iyi hale geliyorlar. İlk olarak, Ocak ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy S21 FE’ye sahibiz. Bu bütçe dostu akıllı telefon, artık yüzde 21 indirimden sonra 550 ABD dolarına satın alabileceğiniz için daha da dostça bir fiyat etiketi aldı. Bu model genellikle 700 ABD Doları’dır, bu da bir tane alıp 150 ABD Doları tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, 128 GB depolama alanı, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç ekran, uzun ömürlü pil ve diğer harika özelliklerle birlikte gelir.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, mevcut cihazlarınızdan birini takas etmek istiyorsanız yeni Samsung Galaxy S21 FE’nizi daha ucuza alabilirsiniz, çünkü Amazon uygun bir takasla 511$’a kadar Amazon.com Hediye Kartı bakiyesi veriyor. Başka bir deyişle, yeni akıllı telefonunuzu 40 dolardan daha ucuza alabilirsiniz.

Takaslardan bahsettiğimiz için, şu anda Samsung.com’da mevcut olan fırsatlardan da bahsetmemiz gerekiyor. 128 GB depolama alanı, en yeni Qualcomm Snapdragon işlemci ve daha fazlasıyla kilitsiz modelinde şu anda yalnızca 350 ABD Doları karşılığında mevcut olan Samsung Galaxy S22 Ultra’yı satın alarak 900 ABD Dolarına varan tasarruf elde edebilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak için mevcut cihazlarınızdan en fazla ikisini takas etmeniz gerekeceğini unutmayın.

Daha uygun fiyatlı seçenekler istiyorsanız Samsung Galaxy S22 ve Galaxy S22 Plus modellerini de düşünebilirsiniz. Temel model 100 $ gibi düşük bir fiyata satılırken, 128 GB depolama alanıyla yaşamayı seçerseniz Galaxy S22 Plus 300 $’a sizin olabilir. Akıllı saatler, kulaklıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer Samsung Galaxy ürünlerinde de harika fırsatlar bulacaksınız, bu yüzden onlara göz atın.