En son Babalar Günü fırsatları sayesinde sadece 30 $ karşılığında yeni bir Amazon Echo hoparlörü edinin


Babalar Günü’ne bir haftadan fazla bir süre kaldı ama bu sevgili babalarımıza yeni bir hediye almak için son günü beklememiz gerektiği anlamına gelmiyor. Örneğin, şu anda 25 $ indirimden sonra yalnızca 75 $ karşılığında kullanılabilen dördüncü nesil Amazon Echo ile başlayan birkaç Echo cihazını bulabileceğiniz Amazon.com’daki en son fırsatlara göz atabilirsiniz.


Dördüncü nesil Echo, aralarından seçim yapabileceğiniz üç farklı renk seçeneğiyle gelir. Ayrıca zengin, ayrıntılı sesi her odaya otomatik olarak uyum sağladığından ve belirli akış hizmetlerinde kayıpsız HD sesi desteklediğinden olağanüstü bir ses deneyimi sunacak. Bu akıllı hoparlör aynı zamanda yerleşik Alexa ile birlikte gelir ve sesli komutlarla medyanızın sesini kontrol etmenizi kolaylaştırır. Ayrıca Alexa’dan bilgi isteyebilir veya uyumlu ışıkları, kilitleri, sensörleri ve daha fazlasını kontrol etmenize yardımcı olabilirsiniz. Ve en iyi yanı, size daha da iyi özellikler sunmak için evinizdeki diğer mevcut Amazon ürünleriyle otomatik olarak senkronize edilecek olmasıdır.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

En sevdiğiniz müziği aynı anda çalmak için bağlanacaklarından, dördüncü nesil Echo’nuza bir Echo Dot ekleyerek ses deneyiminizi geliştirebilirsiniz. Bu hoparlörler size eksiksiz bir ev sineması deneyimi sunmak için birlikte çalışacaklarından, uyumlu Smart TV’nizde program veya film izlerken de bu özellikten yararlanabilirsiniz.

Amazon Yankı 4. Nesil

Amazon Yankısı

Amazon Echo, günümüzün piyasadaki en iyi akıllı hoparlörlerinden biridir. Yerleşik Alexa özelliğine sahiptir ve olağanüstü bir ses deneyimi sunmak için diğer Echo ürünleriyle otomatik ve sorunsuz bir şekilde bağlantı kurar.

Dördüncü nesil Amazon Echo, normal sürümü tercih ederseniz veya aynı 10 ABD Doları tasarrufunu elde ettikten sonra entegre saatli sürümü 50 ABD Doları karşılığında alırsanız, 10 indirimden sonra yalnızca 40 ABD Dolarına satılıyor. Veya Echo Dot Kids’i, bir tane satın almak isteyenler için yüzde 25 tasarruf anlamına gelen 15 $’lık bir indirimden sonra 45 $’a alabilirsiniz.

Ve evet, 30 dolardan başlayan yeni bir Echo akıllı hoparlör alabilirsiniz, ancak bu, yine aynı 10 dolarlık indirimi alan üçüncü nesil Echo Dot’a razı olursanız olur. Ne yazık ki, bu model farklı renk seçenekleriyle gelmiyor, ancak harika ses ve Alexa ile gelen tüm güzellikleri alacaksınız.