En son Apple Watch Series 7 sızıntısı, yeni saat yüzlerini ve daha fazlasını ortaya koyuyor


Yaklaşan Apple Watch Series 7 hakkında ekran çözünürlüğü, yeni saat yüzleri ve daha fazlasını içeren yeni bilgiler aldık.


Eylül ayı sonunda geldi, bu da büyük ihtimalle yaklaşmakta olan Apple cihazları hakkında daha fazla söylenti ve sızıntı görmeye başlayacağımız anlamına geliyor. En son sızıntı, yaklaşan Apple Watch Series 7’yi içeriyor, çünkü Bloomberg’deki adamlar yeni giyilebilir cihazın ekstra ekran gerçek durumundan yararlanacağını iddia ediyor.


Söylentiler, yeni Apple Watch Series 7’nin önceki tüm Apple Watch modellerinden daha büyük olacağını öne sürüyor. Daha küçük model 41 mm’lik bir kasaya sahip olabilirken, daha büyük model mevcut modellerden sadece 1 mm daha büyük olan 45 mm’ye kadar çıkabilir. Ayrıca, yeni ekran, 44 mm Apple Watch 6’daki mevcut 1,78 inç ekrandan daha büyük modelde 1,9 inç’e kadar çıkabiliyor. model, mevcut 368 x 448’e karşı 396 x 484 ile gelecek, bu da bu yeni ekran panelinin yaklaşık yüzde 16 daha fazla piksele sahip olabileceği anlamına geliyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, aldığımız tek bilgi bu değil. Mark Gurman ayrıca Modular Max, Continuum ve daha fazlasını içeren yeni Apple Watch Faces’in yolda olduğundan bahsetti.

Yeni ekran boyutundan yararlanmak için Apple, cihaz için en azından bir kısmı yeni modelle birlikte gönderilebilecek bir dizi yeni saat yüzü geliştirdi:

  • Modular Max adlı yeni bir yüz, zamanı dijital olarak gösterecek ve haftanın günü, dış hava sıcaklığı veya bir uygulamaya hızlı erişim gibi bilgileri gösteren küçük bir komplikasyonun yanı sıra ekranın üst kısmına yığılmış uzunluğu boyunca uzanan daha büyük komplikasyonlara sahip olacak. aşağıda birbirinize. Bu, yalnızca bir büyük komplikasyon gösterebilen mevcut Infograph Modular’dan bir yükseltmedir.
  • Süreklilik olarak adlandırılan bir yüz, zamanın akışına ve geçerli saate göre değişecektir.
  • Dahili olarak Atlas ve Dünya Zamanlayıcı olarak adlandırılan bir dünya saati kadranı, kullanıcının 24 saat dilimini aynı anda görmesini sağlar. Harici bir kadran saat dilimlerini gösterirken, iç kadran her konumdaki zamanı gösterir. Kullanıcılar, zamanı dijital veya analog olarak görmeyi seçebilecekler. Bu saat yüzü, Patek Philippe, Breitling ve Vacheron Constantin tarafından popüler hale getirilenlere benzer.
  • Apple ayrıca Hermes ve Nike markalı Apple Saatleri için yeni yüzler üzerinde çalışıyor. Hermes versiyonunda saat başı değişen sayılar bulunurken, yeni Nike yüzünde kişinin hareketine göre hareket eden sayılar bulunuyor.

Son bilgiler, Apple Watch Series 7’nin üretim ve kalite sorunları nedeniyle gecikebileceğini gösteriyor. Yani ne zaman başlayacağına dair net bir fikir yok. Yine de çoğumuz, bir sonraki Apple etkinliği sırasında yaklaşan iPhone 13 serisinin yanında duyurulacağına inanıyoruz.

Kaynak Bloomberg