En sevdiğimiz büyük akıllı Echo cihazımızda bu Prime Day fırsatıyla büyüyün


Akıllı hoparlörler bugünlerde her yerde görünüyor, özellikle de tüm anlaşmaların devam ettiği Prime Day sırasında. Ortak olmanın yanı sıra, bu şeyleri birçok farklı şekil ve boyutta alıyoruz. Birçoğu muhtemelen 18 $ Echo Dot (3. Nesil) gibi daha düşük fiyatlı seçeneklerde bir anlaşma kapacak olsa da (yeni sekmede açılır)Prime Day, en sevdiğim Alexa akıllı ekranını almak için mükemmel bir zaman: Amazon Echo Show 15.

İncelediğimde Echo Show 15’e anında aşık oldum ne kadar çok şey yapabildiğinden dolayı. Süper güçlü olduğu veya en iyi ses kalitesine sahip olduğu için söylemiyorum. Bunun nedeni, 15,6 inç ekran gayrimenkulünün sunduğu özelliklerdir.

Ekran çok büyük olduğu için Amazon, Alexa Widget’larının tüm gücünden yararlanabilir. Bunlar, ana ekrana sabitleyebileceğiniz pencereli bilgi parçalarıdır ve bir bakışta daha fazlasını yapmanıza olanak tanır. Ekranda günlük bir tahmin, günlük programınız, bir alışveriş listesi ve akıllı ev geçişleri olmasına rağmen fotoğraflarınızın bir slayt gösterisini görmek harika.

Amazon Yankı Gösterisi 15

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Tabii Echo Show 15 kadar büyük ekranıyla çok yer kaplayacağını düşünebilirsiniz. Ancak bu akıllı ekranın bir başka harika yanı da bu: tezgahınıza oturabilir veya duvara monte edilebilir. Bu, beni bu cihazın sağlayabileceği eğlenceye götürüyor. HD ekranı, Amazon Prime Video, Netflix, Sling ve daha fazlasında film izlemek için harikadır. Yemek pişirirken tarifinizi büyük ekranda görmek de gerçekten yardımcı oluyor.

  • Tüm Prime Day fırsatlarını görün: Amerika Birleşik Devletleri (yeni sekmede açılır) | Birleşik Krallık (yeni sekmede açılır) | Kanada (yeni sekmede açılır) | Hindistan (yeni sekmede açılır)