En iyi Zil zili 2023 | Android Merkezi


Görüntülü kapı zili gibi bir şeyin niş göründüğü ve çok az pratikliği olduğu o kadar uzun zaman önce değildi. Ancak artık teknoloji olgunlaştığına göre daha fazla destekleyici cihaz var. Geniş bir ürün yelpazesi ve mevcut özelliklerle, görüntülü kapı ziline sahip olmak daha yaygın hale geldi. Belki de en önemlisi, bu cihazlar insanların evlerinin ayrılmaz bir parçası haline geldi, güvenliğe yardımcı oluyor ve misafirlerin gelişini size bildiriyor. Halka Görüntülü Kapı Zili, birçok kişi tarafından bu alan için standart olarak bilinir – bunun iyi bir nedeni vardır.

Ring harika bir ürün ama aynı zamanda onunla uyumlu mükemmel özellikler de sunuyor. Ring Video Doorbells, kameralar ve sensörler gibi diğer ürünleriyle mükemmel entegrasyon sunar ve bunu kullanımı kolay yazılımla birleştirir. Pille çalışandan kabloluya ve 3D hareket algılamadan Alexa karşılamalarına kadar kapı zili seçenekleriyle, her ihtiyaca uygun Zil Görüntülü Kapı Zilleri vardır.

Genel Olarak En İyi: Kablolu Zil Görüntülü Kapı Zili

Halka Görüntülü Kapı Zili Kablolu

(İmaj kredisi: Yüzük)

Ring Video Doorbell Wired, Ring Video Doorbell 4 ile birçok benzer özelliğe sahiptir, ancak daha küçük bir pakettedir ve pilsizdir. Ring Video Doorbell Wired, evinizden güç almak için mevcut kapı zili kablolarını kullanır. Ancak bu, pil olmaması sayesinde genel olarak daha küçük bir pakete sahip olabileceği anlamına gelir. Aynı zamanda kapı zilinin sürekli güç nedeniyle eskisinden daha fazla özellik sunabileceği anlamına gelir.