En İyi Zil Görüntülü Kapı Zili Alternatifleri 2023


Ring’in görüntülü kapı zilleri, inanılmaz derecede kullanışlı akıllı ev araçlarıdır. Sorun şu ki, Ring ürünleri gerçekten yalnızca Amazon Alexa ile iyi çalışıyor ve Ring dışı ürünlerle her zaman iyi çalışmıyor. Bu nedenle Arlo, Nest ve diğerleri gibi şirketlerin görüntülü kapı zillerini düşünebilirsiniz. Akıllı ev gadget’larınızı karıştırıp eşleştirmek istiyorsanız veya yalnızca Google Asistan veya Google Home’u kullanmayı tercih ediyorsanız, bunlar bizim favorilerimizden bazıları.

Bu Zil Görüntülü Kapı Zili alternatifleri daha da fazlasını yapabilir

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

merhaba komşu

Nest Görüntülü Kapı Zili (kablolu, 2. nesil)

(İmaj kredisi: Chris Wedel/Android Central)

Nest Kapı Zili (kablolu, 2. nesil), her şeyiyle Nest ürünlerine ve Google Asistan’a sahip olan ev sahipleri için en iyi seçimimizdir. HD video, gece görüşü, HDR ve 145 derecelik görüş alanına sahip bir video kapı zilinde en iyi kamera özelliklerinden bazılarına sahiptir, ancak onu bu kadar benzersiz yapan şey bu değildir.