En iyi yenilenmiş telefonlar 2023 | Android Merkezi


Android Central’da en yeni ve en iyi telefonlarla oynamayı ve onları test etmeyi ne kadar sevsek de, hayranı olmadığımız konusunda evrensel olarak hemfikir olabileceğimiz bir şey var: en iyi Android telefonlar için tam fiyat ödemek. Bu nedenle, kaliteli bir Android telefon pazarındaysanız ancak bin dolar harcamak istemiyorsanız, en ucuz Android telefonlara bakın veya çok daha düşük bir fiyata harika bir deneyim sunan en iyi yenilenmiş telefonlardan birini alın. genellikle ne kadar harcarsınız. İşte favori seçeneklerimiz.

Bu harika yenilenmiş Android telefonlara göz atın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pixel 6 Pro, en iyi yenilenmiş telefon

Google Pixel 6 Pro, harika kameralar ve tutması rahat olan ve hemen hemen her Android kullanıcısının aşina olduğu belirgin bir şekilde cesur bir tasarım sağlayan etkileyici bir güç kaynağı sunar. İncelememizde Pixel 6 Pro’dan övgüyle bahsettik ve bu aşk hiçbir yere gitmedi. Her şeyden önce, IP68 su geçirmezlik derecesi ve kablosuz şarj gibi üstün özellikler, yenilenmiş Pixel’i daha da tatlı bir anlaşma haline getiriyor.