En iyi Verizon Unlimited fiyatı burada. bilmen gereken her şey


Verizon, daha uygun bir fiyata yeni 5G Welcome Unlimited planını duyurdu. İşte bilmeniz gereken her şey.


Verizon, daha cazip bir fiyat ve sınırsız 5G veri, arama ve mesaj içeren yeni bir Sınırsız Karşılama planını açıkladı. Planın maliyeti, vergiler ve ücretler dahil olmak üzere Otomatik Oynatmalı dört satır için satır başına ayda yalnızca 30 ABD dolarıdır. Verizon’un Sınırsız Karşılama planı hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Verizon bugün, web sitesinde ve mağazalarında satın alınabilen yeni Sınırsız Karşılama planını bir basın bülteniyle duyurdu. Yeni hizmet, Ultrawideband yerine düşük bantlı 5G ağına dayanıyor ve mobil erişim noktalarını içermiyor, ancak beklediğiniz bir anlaşma olabilecek bir pakette sınırsız her şeyi sunuyor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU
Verizon Sınırsız Hoş Geldiniz planı

Kaynak: Verizon

Cihazlarını kullanmaya devam edip geçiş yapmaya karar veren müşteriler, Verizon’dan cazip bir teklif alacak. Katılmayı düşünenler, yeni duyurulan planda bir 4G veya 5G akıllı telefonu etkinleştirdiğinizde, 12 satıra kadar hat başına 240 ABD doları değerinde Verizon e-hediye kartı alacaklar. Bu, dört kişilik bir aile için 960 dolara kadar.

Verizon ayrıca aşağıda izleyebileceğiniz yeni Welcome Unlimited planının avantajlarını açıklayan 30 saniyelik hızlı bir video paylaştı.

Verizon Tüketici Grubu CEO’su Manon Brouillette, “Welcome Unlimited, daha fazla insanın, daha fazla Amerikalının güvendiği ağa son derece rekabetçi bir fiyata geçmesi için kapıyı açıyor” dedi. “Bugün, müşterilerin kendi cihazlarını getirdiklerinde kablosuz sağlayıcılarından ayrılmalarını ve giriş seviyesi bir fiyat noktasında Verizon’a katılmalarını kolaylaştırıyoruz.”

Welcome Unlimited Planı, Verizon Mix & Match Unlimited planlarından ayrı olarak sunulur ve sınırsız konuşma süresi, mesajlar ve sınırsız veri dahil olmak üzere çoğu kişinin genellikle istediği tüm temel özellikleri içerir. Verizon ayrıca, “Yakın tarihli bir Verizon ve Material+ anketine göre, neredeyse tüm Amerikalılar (%86) yaz boyunca bütçelerin ve harcamaların artmasından endişe duyduğundan, plan daha iyi bir zamanda gelemezdi” diyor.

Daha da fazla avantaj isteyen müşteriler, Disney+, Hulu, ESPN+, Apple Music, Apple Arcade veya Google Play Pass gibi en popüler eğlence hizmetlerinden bazıları da dahil olmak üzere, ihtiyaç duydukları kadarını ödeme esnekliği sağlayan Karıştır ve Eşleştir planları arasından seçim yapabilir. . Belirli hizmetlerin ücretsiz olarak plana dahil edilmesi, bu zamanlarda para biriktirmeyi daha rahat ve kolay hale getirir.

Verizon Unlimited’ı denemek istiyorsanız, farklı planlara ve paketlere göz atmak için Verizon’un sayfasına gidin. Plan, Verizon’un web sitesinde zaten yayında ve ayrıca daha fazlasını şahsen öğrenebileceğiniz yakınınızdaki bir mağazadan da anlaşmaya erişebilirsiniz.