En iyi USB-C şarj cihazı 2023: Android ve iPhone için en hızlı telefon şarj cihazları


Telefonum benim hayatım: Müziğim, bildirimlerim ve sonsuz dikkat dağıtıcı unsurların tümü, en sevdiğim Android telefonum aracılığıyla kontrol ediliyor. Telefon pilleri her yıl daha iyi hale gelse de, durum çubuğundaki bu küçük yüzde %30’un altına düştüğünde hepimizin o ürkütücü endişeyi hissetmeye başladığımızı inkar etmek mümkün değil. Bu nedenle, eski şarj cihazınızı kaybetmiş olsanız da, kabloyu çok fazla çekişten sonra sonunda ölmüş veya arızalı bir telefonla asla mahsur kalmamanızı sağlamak için fazladan bir şeye ihtiyacınız olsa da, bu USB-C Güç Dağıtımı şarj cihazları en iyi telefondur. evde, işte veya o fırtına geçerken kendinizi kapana kısılmış bulduğunuz herhangi bir hatalı kahve barında şarj etmek için şarj cihazları.

Peki en iyi hızlı USB-C telefon şarj cihazları nelerdir?

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Tek bağlantı noktası veya çok bağlantı noktası: En iyi telefon şarj cihazı nasıl seçilir

Yeni bir telefon şarj cihazı seçerken denemeniz ve dengelemeniz gereken pek çok özellik ve öncelik vardır, ancak aramanızı hızlı bir şekilde daraltmanın en kolay yolu şudur: Kaç cihaz kullanıyorsunuz? ihtiyaç tek seferde şarj etmek için? Tek ihtiyacınız olan telefonunuzu duvara takacak bir şeyse, Anker Nano veya Aukey Minima’yı kapıp gününüze devam edebilirsiniz. Her ikisi de son derece küçük ve dayanıklıdır ve pencereden dışarı fırlatmadığınız veya yanlışlıkla birine basmadığınız sürece sizi en az iki telefonla idare etmelidir. Anker’in renk seçenekleri var ve Aukey’nin katlanır uçları var, yani ikisi de kazanan.