En iyi USB-C kulaklıklar 2023 | Android Merkezi


Üreticiler, kablosuz kulaklıklara artan odaklanmalarının bir parçası olarak tüm kabloları kestiklerinden emin olsalar da, bu, kablolu bağlantıların artık bir seçenek olmadığı anlamına gelmiyor. Bluetooth kulaklıklar harikadır, ancak gecikme ve şarj işlemi olmadan yapmayı tercih ederseniz, en iyi USB-C kulaklıklardan bazıları her ikisine de harika bir alternatiftir. Sadece tak ve çalıştır – hepsi bu.

Bu USB-C kulaklıklarla tak ve çalıştır

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Gerekirse, USB-C’ye girin

Kulaklık jakının mobil cihazlarda bulunması neredeyse imkansız hale gelmesine rağmen, USB-C ses 2022’de düşündüğünüz kadar yaygın değil. Birkaç seçenek 3,5 mm jakına bağlıdır, ancak kablosuz kulaklıklar ve kablosuz kulaklıklar normdur. Bu genellikle iyidir, ancak Bluetooth gecikmeye neden olabilir; bu, telefonunuz YouTube videolarındaki ve müzik akışındaki boşluğu doldurabiliyorsa ancak oyun oynamak veya canlı TV için değilse sorun olabilir. Takmadığınız sürece gecikmeyi telafi edemeyeceğiniz yer burasıdır.