En iyi ücretsiz PS5 oyunları 2022


Demek sonunda bir PS5 almayı başardınız — artık geriye sadece oynayacak oyun bulmak kalıyor. Farklı ücretli oyunlar sona ermiş olsa da, bütçeniz biraz kısıtlıysa oynamak için ücretsiz bir şeyle rahatlamak isteyebilirsiniz. Bu yüzden ücretsiz olarak oynanabilen en iyi PS5 oyunlarını derledik. Çok sayıda nişancı ve çapraz oyun var ama herkes kontrol etmek isteyeceği bir şeyler bulabilir. Hatta bazıları PS5 DualSense dokunsal geri bildiriminden ve uyarlanabilir tetikleyicilerden yararlanmak için güncellendi.

Astro’nun Oyun Odası

Astro’s Playroom, DualSense kontrol cihazının farklı gelişmiş özelliklerini sergilerken oyuncuları PlayStation donanımında nostaljik bir yolculuğa çıkaran büyüleyici bir macera oyunudur. Hepsinin en iyisi? tamamen ücretsiz Ve PS5’inizle önceden yüklenmiş olarak gelir.

Apex Efsaneleri

Apex Efsaneleri

(İmaj kredisi: Yeniden doğma)

Respawn Entertainment, Apex Legends ile iki Titanfall oyunundan öğrendiği dersleri aldı ve onları benzersiz bir battle royale oyununa taşıdı. Pürüzsüz birinci şahıs dövüşü, özel karakter tabanlı yeteneklerle karıştırılır, bu nedenle takımınızın yapabileceklerinin dengesi, zafer şansınızı artırır veya azaltır. Sürekli olarak yeni sezonlar ekleniyor, ek karakterler, harita seçiminde değişiklikler, yeni modlar ve daha fazlası geliyor.

Görev Çağrısı: Savaş Bölgesi