En iyi Twitter yöneticileri, Elon Musk’ın satın alınması ve ‘yeni yön’ ortasında ayrıldı


Ne bilmek istiyorsun

  • Twitter’ın tüketici ürünleri başkanı ve gelir ürünleri genel müdürü şirketten ayrılıyor.
  • Tüketici genel müdürü Kayvon Beykpour, Parag Agrawal’ın “ekibi farklı bir yöne götürmek istediği” için ondan ayrılmasını istediğini açıkladı.
  • Twitter ayrıca işe alımların çoğunu durduruyor ve harcamaları azaltıyor.

Twitter CEO’su Parag Agrawal, şirket Elon Musk altında yeni mülkiyete geçmeye hazırlanırken üst düzey yöneticilerinden ikisini kovdu. (yeni sekmede açılır)satın alma öncesinde büyük değişikliklerin sinyalini veriyor.

Twitter’ın tüketici ürünleri genel müdürü Kayvon Beykpour ve gelir ürünleri lideri Bruce Falck, bir dizi ayrı tweet’te şirketten ayrıldıklarını doğruladı. Haberi babalık iznindeyken alan Beykpour, ayrılma kararının kendi kararı olmadığını ortaya koydu.

Beykpour, “Gerçek şu ki, Twitter’dan ayrılmayı bu şekilde ve ne zaman hayal ettiğim ve bu benim kararım değildi” dedi. tweet attı (yeni sekmede açılır). “Parag, takımı farklı bir yöne götürmek istediğini bana bildirdikten sonra ayrılmamı istedi.”

(İmaj kredisi: Twitter)

Temmuz 2018’den bu yana Twitter’ın tüketici ürünleri başkanı ve son olarak Aralık 2021’den bu yana tüketici genel müdürü olarak görev yapmaktadır. Bu sıfatla ürün, mühendislik, tasarım, araştırma, müşteri hizmetleri ve operasyonlardaki ekipleri yönetmiştir.