En İyi Taşınabilir Güç Bankaları


Hayatları ne kadar yoğun bir şekilde elektroniğe bağımlı hale geldiyse, işleri elektronik olan insanlar için elektronik aletler olmadan bir gün hatta birkaç saat geçirmek zor olabilir. Cihazınıza erişememenizin bir nedeni genellikle pilin bitmesidir ve işte bu noktada taşınabilir güç bankaları imdada yetişir.


İster üçlü kamera sistemine güvendiğiniz yepyeni iPhone’unuz, ister onunla birlikte kullandığınız kulaklıklar olsun, pil düzeylerini en üst düzeyde tutmak zor bir görev olabilir ve harici bir kaynak, ihtiyaç duyduğunuz anda enerjinizi toplamanıza yardımcı olabilir. Bu makale, ister evde, ister ofiste veya seyahatte kullanın, satın almayı düşünmeniz gereken en iyi dokuz taşınabilir güç bankasını listeler.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Anker PowerCore İnce

Anker PowerCore İnce

Anker PowerCore Slim, ince profilli bir cihaza ihtiyacınız varsa seçebileceğiniz güç bankasıdır. 10.000 mAh hücre kapasitesine sahiptir ve Anker’in IQ şarj teknolojisine sahiptir. Cihazlarınızı şarj etmek için kullanılabilen bir USB-A ve USB-C PD bağlantı noktasına sahiptir; ilki, cihazlarınızı 12W’da şarj edebilirken, ikincisi bunu 20W’da yapabilir.

Bu cihaz, bir USB-C – USB-C ve USB-A – USB-C kablosuyla birlikte gelir.

Anker PowerCore İnce

Anker PowerCore İnce

Anker PowerCore Slim, adından da anlaşılacağı gibi, sırt çantasında kolayca taşınabilen ve ihtiyaç anında kullanışlı olan ince profilli bir güç bankasıdır.

AmazonBasics 10000 mAh Güç Bankası

En İyi 10000mAh Güç Bankası AmazonBasics

Amazon’un bu kompakt birimi, Anker’in seçeneği kadar geniş veya uzun olmayan bir güç bankasına ihtiyacınız varsa kontrol etmeye değer bir üründür. Benzer şekilde derecelendirilmiş bir kapasiteye sahiptir ve hatta 18 W’lık biraz daha düşük watt değerine sahip olmasına rağmen USB-C PD sunar. 18W PD şarj cihazı kullanırsanız, üç saatte maksimum kapasiteye kadar şarj olduğunu iddia ediyor.

Bu güç bankası, 1,3 ft USB-A – USB-C kablosuyla birlikte gelir.

En İyi 10000mAh Güç Bankası AmazonBasics

AmazonBasics 10000 mAh Güç Bankası

Amazon’dan gelen bu güç bankası, hızlı şarj için kullanışlı olması gereken harika bir aksesuardır. Dar tasarımı, daha geniş seçenekler için zor olabilen dar alanlara sığmasına yardımcı olabilir.

Blavor Solar Charger Güç Bankası

Blavor Solar Charger Güç Bankası

Küçük elektronik cihazlarınız için tek adres gibi bir ürün arıyorsanız, Blavor Solar Charger Güç Bankası dikkate almaya değer bir seçenektir. 20.000 mAh hücre kapasitesinin yanı sıra bu gadget, cihazlarınızı şarj etmeniz için dört yol sunar: iki USB-A bağlantı noktası, bir 18W USB-C PD bağlantı noktası ve bir 10W Qi kablosuz şarj pedi. Bonus olarak, aynı zamanda IPX5 derecesine sahiptir, yani su sıçramalarına dayanabilir.

Bu aygıtın paketinde bir USB-A – USB-C kablosu bulunur.

Blavor Solar Charger Güç Bankası

BLAVOR Solar Şarj Güç Bankası

Blavor Solar Charger Güç Bankası, her zaman hareket halinde olanlar için harika, her şeyi yapabilen bir seçenektir.

Anker PowerCore III Elit

Anker PowerCore III Elit

Anker PowerCore III Elite, cep telefonunuzdan daha fazlasını şarj etmek istiyorsanız seçeceğiniz güç bankasıdır. Anker, bu 25.600 mAh birimin bir iPhone 11’e beş kattan fazla güç sağlayabileceğini iddia ediyor. Bunun dışında, USB-C PD bağlantı noktası (60W çıkış için derecelendirilmiştir) ihtiyaç anında dizüstü bilgisayarınızı da şarj edebilir. USB-A bağlantı noktalarının 18 W’lık ortak bir güç çıkışına sahip olduğunu unutmayın, bu nedenle iki farklı cihazı bağladığınızda akım aralarında bölünür.

Bu özel liste, bir PowerPort III 65W şarj cihazı ve bir USB-C – USB-C kablosuyla birlikte gelir.

Anker PowerCore III Elit

Anker PowerCore III Elit

Anker PowerCore III Elite, hareket halindeyken elinizin altında olması için harika bir seçenektir. Yalnızca telefonları değil, dizüstü bilgisayarları da şarj edebilme özelliği, belirli durumlarda oldukça yararlı olabilir.

AmazonBasics 26800 mAh Güç Bankası

AmazonBasics 26800 Güç Bankası

Anker PowerCore III Elite’e benzer şekilde, Amazon’un bu güç bankası 26.800 mAh gibi biraz daha yüksek hücre kapasitesine sahip ve bir iPhone 11’i yedi kez şarj edebileceğini iddia ediyor. İki USB-A bağlantı noktasının 12W çıkış derecesi var, ancak Amazon iki cihaz bağlandığında bölünüp bölünmeyeceğinden bahsetmiyor. Öte yandan USB-C bağlantı noktası, Amazon’un bankayı üç saat içinde şarj edeceğini söylediği 45W’lık bir çıkış ve giriş derecesine sahip.

Bu AmazonBasics ürünü, aynı uzunlukta bir 1,3 ft USB-C – USB-C kablosu ve bir USB-A – USB-C kablosuyla birlikte gelir.

AmazonBasics 26800 Güç Bankası

AmazonBasics 26800 mAh Güç Bankası

AmazonBasics’in 26.800 mAh Güç Bankası, paranın karşılığını büyük ölçüde sağladığı için bütçesi kısıtlı olanlar için iyi bir seçenektir.

Baseus USB-C PD Güç Bankası

Baseus USB C Güç Bankası

Bu listedeki tüm küçük formlu güç bankalarından daha kalın bir cihaz olan Baseus USB-C PD Güç Bankası’nın bu şekilde olmasının bir nedeni var. 30.000 mAh hücre kapasitesine ve USB-C bağlantı noktası üzerinden (yalnızca bu bağlantı noktasını kullanırken) toplam 65 W güç verme yeteneğine sahiptir. USB Güç Dağıtımının yanı sıra Qualcomm’un 3.0 QuickCharge standardını ve Huawei’nin Akıllı Şarj Protokolünü de destekler. Baseus, 65W’lık bir PD girişinin güç bankasını üç buçuk saatte şarj edeceğini iddia ediyor.

Baseus’un bu ürünü, pakette bulunan bir USB-C – USB-C kablosuyla birlikte gelir.

Baseus USB C Güç Bankası

Baseus USB-C PD Güç Bankası

Baseus USB-C PD Güç Bankası, ekranıyla birlikte, bitmek üzere olan pil seviyelerini takip etmek için güç bankalarındaki tam şarj miktarını bilmeyi tercih edenler için harika bir seçenek.

Anker Santrali 100

Anker PowerHour 100 AC Çıkışlı Güç Bankası

Bu taşınabilir güç bankaları listesinde, şimdi duvarda göreceğiniz prizlerle şarj etme olanağı sunan seçeneklere geçiyoruz. Anker PowerHouse 100, bilgisayarlarınızı ve diğer cihazlarınızı şarj etmek için kullanabileceğiniz 100W AC priz özelliğine sahip 27.000 mAh hücreli bir üründür. Ama hepsi bu kadar değil; ünitede bulunan USB-C PD bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarları 45W çıkışta da şarj edebilir.

Anker PowerHouse 100, bir kordon ve seyahat çantası gibi ek aksesuarların yanı sıra, ambalajında ​​45W’lık bir USB-C şarj cihazı, bir USB-C – USB-C kablosu ve bir USB-A – USB-C kablosu içerir.

Anker PowerHour 100 AC Çıkışlı Güç Bankası

Anker Santrali 100

Anker PowerHouse 100, bir sırt çantasında taşınması makul olan bir tasarımda bir AC prizi, bir USB-C bağlantı noktası ve büyük bir hücre kombinasyonu sunar.

Jackery Power Station Explorer 160

Jackery Taşınabilir Güç İstasyonu

Jackey Power Station Explorer 160, kamp gezisi için mükemmel bir taşınabilir birimdir. Sağlam bir tasarıma ve kullanışlı olabilecek taşıması kolay bir tutamağa sahiptir. Elektriksel yönlerine odaklanarak, gücü bir AC prizinden, bir USB-C bağlantı noktasından, iki USB-A bağlantı noktasından ve standart bir 12V DC bağlantı noktasından geçirebilen 46.400 mAh hücreye sahiptir. Yeniden şarj etmek için Jackery’nin Solar Saga donanımıyla eşleşebilmesi nedeniyle ek bir avantajı vardır.

Jackery Power Station, ambalajında ​​bir AC adaptörü ve bir araç şarj kablosu içerir.

Jackery Taşınabilir Güç İstasyonu

Jackery Power Station Explorer 160

Jackery Power Station Explorer 160, kamp gezisi için yanınızda bulundurmanız gereken harika bir üründür.

Anker Güç Evi II 400

Anker Santrali II

Anker PowerHouse II 400, 108.000 mAh kaba hücre kapasitesine sahip bir kaynaktır. 300 W AC kaynağı, 60 W USB-C bağlantı noktası, üç USB-A bağlantı noktası, bir araba prizi ve iki DC bağlantı noktası aracılığıyla sekiz cihazı aynı anda şarj etme özelliğine sahiptir. Bu merkezdeki her USB bağlantı noktası, cihazlarınızın korunmasını ve aşırı şarj edilmemesini veya olması gerekenden daha fazla bağlantı noktası akımı almamasını sağlamak için Anker’in IQ teknolojisinden yararlanabilir.

Anker’in bu cihazı, bu kutuda bir 65W adaptör, bir USB-C – USB-C kablosu ve bir USB-A – USB-C kablosu içerir.

Anker Santrali II

Santral II 400 için Anker

Powerhouse II 400, birkaç cihazı şarj etmeniz gerektiğinde kullanışlı olabilecek, taşıması kolay bir üründür.

Önerilerimiz

Hangi güç bankasını alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız, hareket halindeyken yalnızca telefonunuzu şarj etmeniz gerekiyorsa, güvenebileceğiniz bir seçenek olarak Anker PowerCore Slim’i öneririz. Duvar adaptörleri gibi diğer Anker ürünleriyle bağlanabildiğinden, dalgalanmalar genellikle zarara neden olabileceğinden, hem güç bankanızın hem de telefonunuzun benzer bir akımı tekrar tekrar almasını sağlar.

Bu prensibi, bu kılavuzun kapsadığı tüm kategorilere uygulayabilirsiniz. Ancak farklı bir marka tercih edecekseniz bu durumda Baseus 65W USB PD powerbank tam şarj seviyelerini gösterebilen ekranıyla veya birçok özelliği ile Blavor Solar Charge diğer bir seçenek olarak değerlendirilmeye değer bir seçenektir. .