En iyi sınırsız veri planları 2023: Verizon, AT&T ve ötesi


İster Verizon gibi “Üç Büyük” bir operatörle gitmek, ister Mint Mobile gibi daha küçük bir MVNO’yu denemek isteyin, yeni bir sınırsız veri planı seçmeye çalışıyorsanız, doğru yere geldiniz. Aşağıda, güneş altındaki her tür kullanıcı ve her bütçe için en iyi sınırsız planların tümünü bulacaksınız.

Bir zamanlar bir kol ve bacak harcamayı beklemeden sınırsız bir plana kaydolamadığınız zamanlar oldu ama o günler geride kaldı. Kablosuz operatörler, sınırsız planlarını her zamankinden daha erişilebilir hale getirdiler; öyle ki, en uygun fiyatlı ön ödemeli operatörler bile size sınırsız tarifeye geçme seçeneği sunuyor. Tabii ki, maliyet bir sorun değilse, bir sopa sallayabileceğinizden daha fazla veri ve avantajla gelen, özelliklerle dolu birçok plan vardır. Anahtar, sizin için çalışan bir planda doğru dengeyi bulmaktır. Daha fazla uzatmadan, Android telefonlar ve ötesi için en iyi sınırsız veri planlarına geçelim.

Sınırsız olduğunuzda olasılıklar sonsuzdur

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Telefonda görünen uygulama

(İmaj kredisi: Görünür)

Görünür Artı

Genel olarak en iyi

Satın alma nedenleri

+

Verizon 5G kapsamı

+

Ayda sadece 45$

+

Vergiler ve ücretler dahildir

+

50 GB premium ile sınırsız veri

+

Uluslararası aramalar ve metinler için harika

Kaçınılması gereken nedenler

Mobil hotspot hızları sınırlıdır

Ek hatlar için indirim yok

Perakende varlığı yok