En iyi Samsung ses çubuğu 2023 | Android Merkezi


Teknolojiye az da olsa ilginiz varsa, Samsung’un pazardaki hakimiyetini göz ardı etmek imkansızdır ve uzmanlığı, piyasadaki en iyi ses çubuklarından bazıları da dahil olmak üzere ev sineması teknolojisine kadar uzanır. Samsung’un ses çubukları, geniş bir ses alanı oluşturmak için sanal surround kullanabilir ve bazı modeller daha da fazla güç için bir Samsung TV’nin hoparlörleriyle eşleşebilir. Genel olarak, Samsung HW-A450, stereo hoparlörleri ve kablosuz subwoofer’ı olan çoğu kişi için iyi bir başlangıç ​​noktasıdır. Hatta hem soundbar’ı hem de TV’nizi kontrol edebilen bir uzaktan kumanda ile birlikte gelir.

Bu ses çubuklarını kullanmaya başlayın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung HW-A450

(İmaj kredisi: Samsung)

Samsung HW-A450 (2021)

Genel olarak en iyi Samsung ses çubuğu

Satın alma nedenleri

+

Kablosuz subwoofer dahil

+

Çoğu oturma odası için 300 W yeterlidir.

+

Surround hoparlörlerle uyumlu

+

Kompakt boyut

Kaçınılması gereken nedenler

Özel merkez kanalı yok

HW-A450, 300 W birleşik güce sahip güçlü bir 2.1 kanallı ses çubuğudur. Bu soundbar, ayrı bir kablosuz subwoofer ile doğrudan dinleyicinin önünde bir sol ve sağ hoparlöre sahiptir. Bu kurulum, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar: ana ses çubuğu, yönlü ses sağlarken subwoofer, sesinize bağımsız bir ses çubuğu veya TV hoparlörlerinizle mümkün olandan daha fazla aralık sağlamak için derin bas seslerle ilgilenir.