En iyi Samsung Galaxy Z Fold 3 Sağlam kılıflar


Spigen, UAG ve diğerlerinden ilginç seçenekler eklediğimiz için Samsung Galaxy Z Fold 3’ünüz için en sağlam kılıflardan bazılarına göz atın


En yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 gerçekten de selefinden daha güçlü ve sağlam, ancak bu, ara sıra düşmelere, burada burada bir kazaya ve hepsinden önemlisi, zamanın testine dayanmak için biraz yardıma ihtiyaç duymadığı anlamına gelmiyor. Gerçekten de cihazınızı normal koşullarda güvende tutacak tipik bir silikon veya deri kılıf içinde taşıyabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcıların limitlerine kadar yaşadığını biliyoruz. Bu kılıflar çılgın sporlar yapanlar veya cihazları için ekstra koruma isteyenler içindir. Yeni katlanabilir cihazınızı aşırı durumlarda güvende tutacak, piyasadaki en sağlam kılıflardan bazılarını seçtik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • Spigen İnce Zırh Pro

  Spigen İnce Zırh Pro

  Spigen Slim Armor Pro, Samsung Galaxy Z Fold 3 cihazınız için (varsa) çok sayıda gerçek dayanıklı kılıf olduğunu söyleyemediğimiz için ilk sırayı alıyor. Telefonunuzu güvende tutmak için ekstra şok direnci katmanı ve Hava Yastığı Teknolojisi.

 • Samsung Galaxy Z Fold3 5G için Incipio Grip

  Samsung Galaxy Z Fold3 5G için Kavrama

  Samsung Galaxy Z Fold 3 için Incipio Grip kılıfı, telefonunuzun elinizden kaymasını önlemek için size daha iyi kavrayan bir doku sağlar. Üç farklı renk seçeneğine sahiptir ve darbeleri emmek için darbe payandalarına, ekranınızı çizilmelere karşı korumak için yükseltilmiş kenarlı bir çerçeveye ve antimikrobiyal teknolojiye sahiptir.

 • Samsung Galaxy Z Fold 3 için VRS Design QuickStand Pro

  VRS Design QuickStand Pro Galaxy Z Fold 3 Kılıf

  VRS Design QuickStand Pro da sağlam görünür, ancak yerleşik destek ayağı sayesinde en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarmanıza da olanak tanır. Hantal ama o kadar da kötü değil ama ne yazık ki kablosuz şarjı o kadar iyi idare etmiyor ama kesinlikle cihazınızı düşmelere karşı koruyacak.

Bu seçime daha fazla kasa ekleyebilirdik, ancak bunların hiçbiri tam olarak sağlam kasalar kategorisine giremezdi. Yine de, bunlar göz önünde bulundurmanız için bazı iyi seçenekler. Unutmayın, Samsung Galaxy Z Fold 3’ün tasarımı piyasada pek yaygın değil, bu da daha fazla kasa üreticisinin seçeneklerini doğru yaptığını görmek için biraz daha beklememiz gerektiği anlamına geliyor.

Bu arada, sınırları zorlayanlar için şüphesiz en iyi seçenek olduğundan Spigen Slim Armor Pro’yu seçmenizi öneririz. Bu kılıf, cihazınızın menteşesini bile koruyan kenar koruma teknolojisine sahip olduğundan, yeni Samsung Galaxy Z Fold 3’ünüzü koruyacaktır. Ayrıca, cihazın düğmelerine kolay erişim ve gönül rahatlığı da sağlayacaktır.

Benim param olsaydı, üç farklı renk seçeneğiyle sunulan Urban Armor Gear Civilian Series Galaxy Z Fold3 5G 2021 Siyah Kasayı tercih ederdim. Telefonu elimde ve çoğu yüzeyde güvende tutacak görünümü ve çekiş tutuşunu seviyorum. Ayrıca askeri düşme testi standartlarını karşılayarak şoka karşı daha fazla koruma sağlar ve cihazınızı kablosuz olarak şarj etmenize olanak tanır.