En iyi Samsung Galaxy Z Fold 3 Kickstand kılıfları


Yeni Samsung Galaxy Z Fold 3’ünüz için şu anda satın alınabilecek en iyi destek kılıfları seçimimize göz atın


Samsung’un en son katlanabilir ürünleri mağazalarda yerini almak üzere. Yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, 27 Ağustos Cuma günü resmi olarak piyasaya sürülecek, yani sizinki için ön sipariş vermeye devam edebilir ve ekstra avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin, aksesuarlar, telefonunuzun depolama alanını artırmak ve daha fazlası için kullanmak üzere anında Samsung Kredisi alacaksınız. Ayrıca, yeni bir Samsung Galaxy Watch 4 almak için de kullanabilirsiniz.


Almayı düşünmeniz gereken bir diğer aksesuar da Galaxy Fold 3’ünüz için bir kılıf. Aslında, selefinden daha güçlü olabilir, ancak biraz ekstra koruma zarar vermez. Yine, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç durum var, ancak yerleşik bir destek ayağı olan bir tane almayı düşünebilirsiniz, çünkü bunlar, telefonunuzu herhangi bir düz yüzeyin üstüne, elinizde tutmanıza gerek kalmadan yerleştirmenize olanak tanır. Bu nedenle, yeni cihazınız için en iyi seçeneği seçmenize yardımcı olmak için piyasadaki en iyi destek kılıflarından bazılarını seçtik.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

 • Samsung Galaxy Z Fold3 5G Deri Flip Stand Kapağı

  Samsung Galaxy Z Fold3 5G Deri Flip Stand Kapağı

  Samsung’un resmi ayaklı kılıfı, telefonunuzu korurken harika görünmesini sağlayacak yüksek kaliteli deriden yapılmıştır ve kayışı da telefonunuzu elinizde tutmanıza yardımcı olur.

 • Galaxy Z Fold 3 için Tasarlanan Spigen Neo Hybrid S

  Galaxy Z Fold 3 için Tasarlanan Spigen Neo Hybrid S

  Samsung Galaxy Z Fold için Spigen Neo Hybrid S, eller serbest görüntüleme için entegre bir destek ayağına sahiptir, ayrıca açık düğme tasarımı parmaklarınızı engellemez ve orijinal tıklama tepkisi için düğmeler.

 • Samsung Galaxy Z Fold 3 için VRS Design QuickStand Pro

  Samsung Galaxy Z Fold 3 için VRS Design QuickStand Pro

  VRS Design QuickStand Pro sadece görünüş için değildir. Bu sağlam kılıf, yükseltilmiş kenarları sayesinde telefonunuzu çizilmelere karşı korur ve aynı zamanda çoğu kablosuz şarj cihazıyla çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle şarj etmek için telefonunuzu kılıfından çıkarmanıza gerek kalmaz.

 • Samsung Galaxy Z Fold 3 Kapak için TingYR Kılıf

  Samsung Galaxy Z Fold 3 Kapak için TingYR Kılıf

  Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf için TingYR Kılıf, aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı renk seçeneğiyle sunulur. Ayrıca, yeni katlanabilir telefonunuz için çepeçevre koruma sağlayacak bir ayna ve net görüş tasarımına sahiptir.

 • Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf için YukeTop Kapak

  YukeTop Galaxy Z Katlama 3 Kılıf

  Bu seçenek size beş farklı renk çeşidi sunar ve Samsung Galaxy Z Fold 3 cihazınızın düşmelere, çarpmalara ve ona atmak isteyebileceğiniz her şeye dayanmasına yardımcı olmak için yastıklama içeren sert polikarbonattan yapılmıştır.

 • DOOTOO Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf Lüks Sert PC Darbeye Dayanıklı Zırh

  DOOTOO Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf Lüks Sert PC Darbeye Dayanıklı Zırh

  DOOTOO Case Luxury Hard PC Shockproof Armor with Ring Holder, dört farklı renk seçeneği arasından seçim yapmanızı sağlar. Elde mükemmel dokulu bir his olarak mükemmel düşme ve çizilme koruması sağlamak için birinci sınıf polikarbonat malzemeden yapılmıştır.

Samsung Galaxy Z Fold 3 için bu destek kılıfları seçimini faydalı bulduğunuzu umarız. Ancak hangi seçeneği seçeceğinizden hala emin değilseniz, Samsung’un resmi çözümünü önererek başlayabiliriz. Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Deri Ayaklı Stand Kılıfı, Samsung tarafından özel olarak Galaxy Z Fold 3 için tasarlanmıştır, yani yeni cihazınızı çizilmelere ve olası kazalara karşı korumak için harika bir iş çıkaracaktır.

Ancak benim param olsa, minimalist ve zarif bir tasarıma sahip olduğu için Galaxy Z Fold 3 kılıfı için Spigen Neo Hybrid S tasarımını tercih ederdim. Samsung Galaxy Z Fold 3 Kılıf Lüks Sert PC Darbeye Dayanıklı Zırh için DOOTOO, sağlam bir koruma istiyorsanız mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca, kılıfın destek ayağı, elinizdeyken katlanabilir telefonunuzu yerinde tutmanıza yardımcı olacak bir halka tutucudur.

Ayrıca Samsung Galaxy Z Flip 3 için en iyi aksesuarlardan bazılarını, Galaxy Watch 4 için kayış değiştirmelerini ve daha fazlasını içeren seçimler oluşturduk. Bu nedenle, bunları kontrol etmek isteyebilirsiniz ve daha fazla seçenek mevcut oldukça bu listelerin güncelleneceğini unutmayın. O yüzden ara sıra uğramayı unutmayın.