En iyi Samsung Galaxy Z Flip 3 kablosuz şarj cihazları 2023


Samsung Galaxy Z Flip 3 şık ve küçük bir numara ancak kompakt boyutu ve yeni benzersiz formu büyük bir pil için yeterli alana sahip değil. Bu, muhtemelen kendinizi daha sık şarj ederken bulacağınız anlamına gelir, bu nedenle kablosuz şarjın rahatlığını tercih etmeniz için daha fazla neden vardır. Boyutu, birden çok katlanmış konumu ve kablosuz şarj bobininin konumu açısından Galaxy Z Flip 3’e en iyi şekilde hizmet eden çeşitli kablosuz şarj cihazlarını bir araya getirdik.

Z Flip 3’ünüz için en iyi kablosuz şarj cihazları

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Galaxy Z Flip 3 için en iyi kablosuz şarj cihazını edinme

Sadece en güçlü, en pahalı kablosuz şarj pedini satın almanın, Galaxy Z Flip 3 için en iyi seçeneğe sahip olduğunuz anlamına gelmediğini unutmamak önemlidir. Kablosuz şarj teknolojisi ilerlemiş olsa da Galaxy Z Flip 3 öyle değil en ileri teknolojiden yararlanın. Aslında, kablosuz olarak şarj olurken yalnızca 10W’lık bir azami hızı destekleyebilir. Kablolu şarj 15W’a kadar çıkabiliyor, bu nedenle her iki durumda da bazı telefonların şu anda sunduğu şaşırtıcı derecede hızlı şarj oranlarını alamıyorsunuz.