En iyi Samsung Galaxy Watch 5 ve 5 Pro ekran koruyucuları 2023


Samsung Galaxy Watch 5 ve 5 Pro, akıllı saat ekranlarında kullanılan diğer tipik malzemelerden 1,6 kat daha sert olduğu söylenen safir kristalden yapılmış ultra dayanıklı ve suya dayanıklı ekranlarla donatılsa da, bir tane daha eklemek asla kötü bir fikir değildir. koruma katmanı Bunu bir ekran koruyucu ile başarabilirsiniz. Evet, ekran koruyucular sadece telefonlar için değildir: akıllı saatler için de alabilirsiniz. Samsung Galaxy Watch 5 ve 5 Pro söz konusu olduğunda, aslında farklı boyutlardadırlar; bu, biri için diğerine göre farklı bir ekran koruyucuya ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Galaxy Watch 5, 40 mm ve 44 mm boyutlarında gelir ve Galaxy Watch 5 Pro, 45 mm ile biraz daha büyüktür. Boyutlar da biraz farklıdır, bu nedenle sahip olduğunuz veya satın almayı planladığınız saat için doğru koruyucuyu satın almanız önemlidir.

İşte en iyi Samsung Galaxy Watch 5 ekran koruyucuları (40 mm, 44 mm) için seçtiklerimiz

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

İşte en iyi Samsung Galaxy Watch 5 Pro ekran koruyucuları (45 mm) için seçtiklerimiz

En iyi Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro ekran koruyucusu hangisi?

Her iki durumda da, en iyi Galaxy Watch 5 ekran koruyucuları söz konusu olduğunda, basit, uygun fiyatlı ve aksesuar alanında tanınmış markalardan geldikleri için Spigen veya Supershieldz ekran koruyucularını tercih ederim. Galaxy Watch 5 Pro için Spigen ekran koruyucusundaki otomatik hizalama kiti, ellerini sabit tutmakta ve temperli cam koruyucuyu doğru şekilde konumlandırmakta sık sık mücadele edenler için büyük fark yaratabilir.