En iyi Samsung Galaxy Watch 4 ekran koruyucuları 2023


Ne arayacağınızı bildiğinizde, cihazınız için en iyi Samsung Galaxy Watch 4 ekran koruyucuyu bulmak kolaydır. Öncelikle, modelinizin kasa boyutuna (40 mm veya 44 mm) göre özel olarak tasarlanmış bir kasa bulmak istiyorsunuz. Ardından, hangi tür ekran koruyucunun en iyi korumayı sunduğunu belirlemeniz gerekir. Bazı popüler seçenekler, ekran için temperli camın yanı sıra çepeçevre kapsama için koruyucu kılıfları içerir. Seçim yapmanıza yardımcı olmak için favorilerimizden birkaçını bir araya getirdik.

Bu ekran koruyucular, Galaxy Watch 4’ünüzün harika görünmesini sağlar

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

En iyi Samsung Galaxy Watch 4 ekran koruyucuları: Birini seçin

Samsung Galaxy Watch 4’ün satın alabileceğiniz en iyi Android akıllı saatlerden biri olduğu göz önüne alındığında, ona çok iyi bakmanız önemlidir. Sonuçta, hiçbir şey paramparça bir ekrandan daha kötü olamaz. Giyilebilir cihazınızı nasıl kullanmayı planlıyor olursanız olun, AMOLED dokunmatik ekranla biraz etkileşim kuracaksınız. Bu nedenle, bir ekran koruyucuya yatırım yapmak iyi bir fikirdir. Paslanmaz çelik varyantı satın aldıysanız, en iyi Samsung Galaxy Watch 4 Classic ekran koruyucuları grubumuza göz atmayı unutmayın.