En İyi Samsung Galaxy S22 Plus Sağlam Kılıflar


Yepyeni Samsung Galaxy S22 Plus’ınızla birlikte gidecek bir kılıfa mı ihtiyacınız var? İşte mevcut en sağlam kasalar arasında seçim yapmanıza yardımcı olacak bir koleksiyon!


Ortalamadan daha büyük ekrana sahip bir Android telefon arayışındaysanız, Samsung Galaxy S22 Plus şüphesiz mevcut en iyi seçeneklerden biridir. 6,6 inç FHD+ ekrana, 4 nm işlemciye (Snapdragon 8 Gen 1 veya Exynos 2200, bölgeye göre) sahiptir ve yakaladığınız anların her zaman keyifli olmasını sağlayacak bir dizi yüksek kaliteli kameraya sahiptir. Galaxy S22 Ultra gibi bir üretkenlik aracı için alışveriş yapmıyorsanız, 999 ABD Doları’na itiraz etmek zor.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Ancak, cam destekli telefonların kırılgan doğasını göz önünde bulundurarak, akıllı telefon için zaten bir sipariş verdiyseniz ve koruyucu kılıf arayışındaysanız, piyasadaki en iyi dayanıklı kılıf seçeneklerini öğrenmek için bu kılavuzu okuyun.

Sağlam koruma sunanların dışında kılıf seçenekleri arıyorsanız, daha geniş bir seçenek yelpazesini kapsayan Samsung Galaxy S22 Plus için En İyi Kılıflar Kılavuzumuza göz atmayı unutmayın!

Samsung Galaxy S22 Hayalet Siyah

Samsung Galaxy S22 Artı

Galaxy S22 Plus, Samsung’un en yeni amiral gemisi akıllı telefonu. Güçlü bir yonga seti, 120 Hz yenileme hızına sahip büyük 6,6 inç AMOLED ekran, 50 MP birincil kamera ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir.

Samsung Galaxy S22 Plus için En İyi Dayanıklı Kılıflar

 • Samsung Galaxy S22 Plus için SUPCASE UB Edge Pro

  SUPCASE UB Edge Pro

  SUPCASE UB Edge Pro, fazla hacim oluşturmadan Galaxy S22 Plus’a tam koruma sağlar. Benzersiz bir kare kenar benzeri tasarıma ve cihazınızın çizilmelere ve çizilmelere karşı güvende kalmasını sağlamak için her kenar boyunca yükseltilmiş çerçevelere sahiptir. Aksesuarı Siyah ve Kırmızı olmak üzere iki renkte satın alabilirsiniz.

 • SUPCASE Unicorn Beetle Pro Galaxy S22 Plus Kılıf

  SUPCASE Unicorn Beetle Pro

  SUPCASE’in Unicorn Beetle Pro’su, genellikle kendilerini zorlu bir ortamda çalışırken bulan çoğu alıcı için varsayılan kasa seçeneğidir. Çok katmanlı bir tasarıma sahiptir ve düşme nedeniyle olası hasarı azaltmak için kenarlarında bir TPU kombinasyonu kullanır. Aksesuar, Siyah, Kırmızı, Mavi, Yeşil ve Mor olmak üzere beş renkte mevcuttur.

 • iBlason Ares Galaxy S22 Kılıf

  i-Blason Ares

  i-Blason Ares, arka panelindeki rengi göstermek istiyorsanız Galaxy S22 Plus’ınız için seçebileceğiniz kılıftır. Aksesuarın şeffaf bir arka yüzü ve düşme sonrasında telefonunuzun göçüksüz kalmasını sağlayacak – hacimli köşeleri olan – sağlam bir tamponu vardır. Kasayı Siyah, Kırmızı ve Mor olmak üzere üç renkte satın alabilirsiniz.

 • Samsung Galaxy S22 Plus için Ringke Fusion-X

  Ringke Fusion-X

  Ringke Fusion-X, sağlam TPU çerçevesi sayesinde Galaxy S22 Plus’ınıza darbeye dayanıklı koruma ekler. Ayrıca sırasıyla polikarbonat arka plakası ve yükseltilmiş çerçeveleri ile arkayı ve önü korumalı tutar. Telefonunuzu elinize, boynunuza veya belinize sabitleme fikrini seviyorsanız, Ringke Fusion-X’te ayrıca bir kordon bağlantı noktası mevcuttur. Aksesuarın Clear veya Camo Print olmak üzere iki farklı rengi mevcuttur.

 • UAG Monarch Galaxy S22 Plus Kılıf

  UAG Hükümdarı

  Urban Armor Gear Monarch, darbeye dayanıklı çekirdek tasarımı ve yanlardaki petek dokulu kavrama yeri ile Galaxy S22 Plus’ınıza 6 metreden düşmeye karşı koruma ve daha fazla tutuş sağlar. OEM, bu durumu oluşturmak için imza zırh çerçeveleri de dahil olmak üzere beş katman uygular. Aksesuar, Siyah, Kırmızı, Mavi, Karbon Fiber olmak üzere beş renkte ve Kevlar seçeneğiyle sunulur.

 • Samsung Galaxy S22 Plus için ESR Destek Çubuğu

  ESR Metal Ayak

  Galaxy S22 Plus için ESR Metal Ayak, yalnızca telefonunu korumakla kalmayıp ek kullanım senaryoları sağlayan bir aksesuara ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir. Bu durumda, telefonunuzu nispeten kolaylıkla desteklemenizi sağlayan 60 derecelik ayarlanabilir bir destek ayağı. Köşelerinde ayrıca düşmelerden kaynaklanan şokları emmeye yardımcı olacak tamponlar bulunur.

 • Samsung Galaxy S22 Plus için Spigen Dayanıklı Zırh

  Spigen Sağlam Zırh

  Spigen Rugged Armor, telefonunuzu korurken eldeki hissini neredeyse hiç değiştirmeyen bir kılıfa ihtiyacınız varsa, OEM’den seçebileceğiniz varsayılan kılıftır. Basit bir karbon fiber vurgulu tasarımla gönderilir ve ayrıca dokunsal düğmelere ve iyi aralıklı bağlantı noktalarına sahiptir.

 • Spigen Tough Armor Galaxy S22 Plus Kılıf

  Spigen Zor Zırh

  Spigen Tough Armor, koruyucu doğasını bir destek ayağıyla birleştirdiği için bu listedeki bir başka çok işlevli aksesuardır. Kılıf, telefonunuzu olası darbelere karşı korumak için TPU, Polikarbonat ve köpük tabakası kullanır. Spigen’s Tough Armor’ı Black ve Gunmetal olmak üzere iki renkte satın alabilirsiniz.

 • Spigen Slim Armor CS Galaxy S22 Plus Kılıf

  Spigen İnce Zırh CS

  Spigen Slim Armor CS, yalnızca cihazınıza koruma sağlamakla kalmayan, aynı zamanda yerleşik yuvası sayesinde kartlarınızı yanınızda taşımayı da kolaylaştıran minimalist bir kılıftır. Diğer Spigen kasalarında olduğu gibi, kullanıcılar aksesuarın yükseltilmiş çerçeveleri sayesinde düşmelere ve hatta olası çizilmelere karşı yeterli koruma sağlamasını bekleyebilirler.

 • OTTERBOX Banliyö Galaxy S22 Plus Kılıf

  Otterbox Banliyö

  OTTERBOX Commuter for Galaxy S22 Plus, askeri standartlarda koruma ve telefonunuzu tutmayı kolaylıkla halledebileceğiniz bir görev haline getirecek bir kavrama ekleyen cep dostu bir kılıftır. Hatta kasanın dışını yaygın bakterilerin etkilerinden korumaya yardımcı olacak bir antimikrobiyal katmana sahiptir. Bu kılıfı Siyah, Mavi ve Mor olmak üzere üç renkte satın alabilirsiniz.

 • OTTERBOX Defender Galaxy S22 Plus Kılıf

  OtterBox Savunucusu

  OTTERBOX Defender, Galaxy S22 Plus’ınızdaki kiri, tozu ve tiftiği bağlantı noktasından uzak tutacak bağlantı noktası kapaklarıyla ve düşmelerden kaynaklanan hasarı minimumda tutmaya çalışacak kalkanla esnek bir kılıf ekleyen çok katmanlı bir kılıftır. OEM’de ayrıca bu aksesuarla çalışan bir kılıf eki bulunur. Siyah, Mavi ve Mor olmak üzere üç renkte mevcuttur.

Hangi Samsung Galaxy S22 Plus Dayanıklı Kılıfı seçmelisiniz?

Makalenin bu bölümüne ulaştıysanız ve hala bir vaka seçemediyseniz, fikir oluşturmanıza ve karar vermenize yardımcı olabilecek bazı düşüncelerimizi burada bulabilirsiniz.

Sağlam tasarımı ve harika bir seçenek olarak geçmişiyle SUPCASE Unicorn Beetle, Galaxy S22 Plus için en sevdiğimiz seçeneklerden biridir ve bir atölyede veya hatta bir şantiyede çalışacaksanız varsayılan seçenek olarak kabul edilebilir. SUPCASE UB Edge Pro, yerleşik bir ekran koruyucuya sahip olduğu için ön tarafın da bir miktar korumaya sahip olmasını sağlamak istiyorsanız harika bir alternatiftir.

Ancak daha sessiz tasarımlar arıyorsanız, Spigen’in aksesuarları genellikle piyasadaki en iyi seçeneklerdir. Sağlam Zırh ve hatta Liquid Air (yukarıdaki koleksiyonda yer almayan), telefonunuzu çoğu düşmeye karşı koruyan yeterli koruma sağlar. Bu aksesuarlar, iyi tanımlanmış giriş yuvalarına sahiptir ve piyasadaki en dokunsal kılıf düğmelerinden bazılarına sahiptir.

Bununla, Galaxy S22 Plus’ınız için almayı düşünmeniz gereken en sağlam kasa seçenekleri koleksiyonumuzu sonlandırıyoruz. Bakmamız gerektiğini düşündüğünüz aksesuarlarınız varsa, aşağıya yorum olarak bildirmeyi unutmayın.