En İyi Samsung Galaxy S22 Deri Kılıflar


Korunduğundan ve iyi görünmeye devam ettiğinden emin olmak için Samsung Galaxy S22’niz için bir deri çantaya mı ihtiyacınız var? İşte piyasadaki en iyi seçeneklerden bazıları.


Unpacked 2022’de tanıtılan Samsung Galaxy S22, geçen yılki Galaxy S21’e yinelemeli yükseltmeler getirerek her zamankinden daha parlak bir cihaz ve kompakt akıllı telefonları sevenler için düşünülebilecek bir seçenek yaratıyor. Yeni model, cam sırtı bile yeniden sunuyor. Bu nedenle, akıllı telefon Gorilla Glass Victus+ kullanımı nedeniyle daha dayanıklı olsa da kırılmaya karşı hassastır. Bu nedenle, akıllı telefonunuzu korumaya yardımcı olmak ve tutmayı daha rahat hale getirmek için işte Pocketnow’un Samsung Galaxy S22 için en iyi deri kılıflar hakkındaki rehberi.

GÜNÜN POCKETNOW VİDEOSU

Yakın zamanda Galaxy S22’niz için bir sipariş verdiyseniz ve cihazla ilgili bazı sorularınız varsa, kafanızda kalan şüpheleri gidermek için SSS makalemizi mutlaka okuyun.

PBI Samsung Galaxy S22 Hayalet Beyaz

Samsung Galaksi S22

Samsung Galaxy S22, amiral gemisi 4nm yonga seti, arkada üçlü kamera kurulumu ve kullanımda tam bir gün dayanabilen bir pil ile geliyor. Dolayısıyla, nispeten kompakt ve güçlü bir akıllı telefon istiyorsanız, Galaxy S22, 2022’de alabileceğiniz en iyi cihazlardan biridir.

En İyi Samsung Galaxy S22 Deri Kılıflar

 • Samsung Deri Kılıf Galaxy S22 Kılıf

  Samsung Galaxy S22 Deri Kılıf

  Samsung Galaxy S22 Deri Kılıf, cihazınızı darbelere ve bazı düşmelerden kaynaklanan olası hasarlara karşı koruyan rahat bir tasarıma sahiptir. Etrafını saran tasarımı, her türlü çizilmeyi önlemek için kamera dizisini bile kaplar. Siyah, Beyaz ve Yeşil olmak üzere üç renkte mevcuttur.

 • Bellroy Deri Kılıf Galaxy S22 Kılıf

  Bellroy Deri Kılıf

  Bellroy Leather Case, polimer çerçeveyi deri sırt ile birleştiren bir tasarım kullanır. Samsung’un resmi aksesuarından farklı olarak, kamera dizilimi etrafında hafif bir yükseltiye sahip olmadığı için düz bir sırta sahip olmanızı sağlar. Siyah, Mavi, Yeşil ve Tan olmak üzere dört renkte mevcuttur.

 • OtterBox Strada Siyah Galaxy S22 Kılıf

  Otterbox Strada

  Strada, derinin birinci sınıf hissini OTTERBOX tarafından sunulan sağlam korumayla birleştirir. Folyo tarzı tasarım, içinde nakit veya kart saklamanıza izin veren bir tutucu bile kullanır.

 • Snakehive Vintage Deri Galaxy S22 Kılıf

  Snakehive Eski Cüzdan Kılıf

  Snakehive Vintage Cüzdan Çantası, OEM’in zarif bir şekilde patinaya dönüşeceğini vaat ettiği Nubuk Deriden yapılmıştır. Üç kart tutmak için yuvalara sahiptir ve yedi renk seçeneği mevcuttur.

 • Torro Galaxy S22 Deri Kılıf

  TORRO Deri Galaxy S22 Kılıf

  TORRO Deri Kılıf, kırmızı ipliklerin kullanıldığı siyah seçeneği ve açık kahverengi dikişli koyu kahverengi seçeneğiyle iki tonlu bir tasarıma sahiptir. OEM, kasanın kablosuz şarj işlevini engellemediğini iddia ediyor.

 • Kezihome Deri Galaxy S22 Kılıf

  KEZiHOME Deri Kılıf

  KEZiHOME Deri Kılıf, bir tarafında esnek ve dayanıklı yumuşak TPU iç kısmın Galaxy S22’nizi barındıracağı ve diğer tarafında kartlarınızı ve nakit paranızı koyabileceğiniz bir bölme tasarımına sahiptir. Aksesuar, cihazınızı yetkisiz RFID tarayıcılardan koruma avantajına da sahiptir.

 • SaharaCase Galaxy S22 Deri Kılıf

  SaharaCase Folyo Cüzdan Kılıf

  Vegan Suni Deri ile yapılan SaharaCase Folio Cüzdan, beş kartı saklamak için bölmelere sahiptir ve telefonunuzu taşımayı veya cebinizde saklamayı oldukça kolaylaştıran forma uyan bir profile sahiptir. Ön kanat, eller serbest görüntülemeye izin vermek için bir stand olarak ikiye katlanabilir.

Hangi Samsung Galaxy S22 Deri Kılıfı satın almalısınız?

Mümkün olan en iyi deneyimi sağlayacak bir deri aksesuar arıyorsanız, Galaxy S22 için resmi Samsung Deri Kılıf en iyi seçimimizdir. Bunun başlıca nedeni, yalnızca akıllı telefonun ince profilini korumanıza izin vermesi değil, aynı zamanda her temas noktasında deri kullanmasıdır. Ön kapağı olmayan bir aksesuara ihtiyacınız varsa, Bellroy Deri Kılıf tek doğrudan rakibinizdir.

Ancak, seçtiğiniz deri çantadan daha fazla işlev elde etmek istiyorsanız, görünüm ve işlevlerin birleşimi nedeniyle TORRO Deri Kılıf veya OTTERBOX Strada favorilerimizdir. TORRO, zıt dikişleriyle birinci sınıf görünüyor ve kartları ve parayı saklamak için çeşitli segmentlere sahipken, Strada da çekici görünüyor ve denkleme sağlam bir koruma getiriyor.

Şimdi, bu listeyi gözden geçirdiyseniz ve bir karar vermeden önce daha fazla kılıf seçeneğine göz atmayı tercih ederseniz, Samsung Galaxy S22 için en iyi kılıflar kılavuzumuza göz atın.