En iyi Samsung Galaxy S21 Plus ekran koruyucuları 2023


En iyi Galaxy S21 Plus ekran koruyucularını bulmak söz konusu olduğunda bilinmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. İlk olarak, zaten kurulu bir tane olduğunu bilmelisiniz, ancak bu sadece kolayca çıkarılabilen bir plastik parçası. Ardından, ekran içi ultrasonik parmak izi tarayıcıyla uyumlu ve çalışan bir ekran koruyucu bulduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Zaten en iyi Galaxy S21+ kılıflarını aldıysanız, ekran koruyucunuzun hizalandığından emin olmanız önemlidir. Neyse ki, yılın en iyi Android telefonları için yarışanlardan biri için halihazırda oldukça harika seçenekler mevcut.

İyi bir telefonun iyi bir ekran koruyucuya ihtiyacı vardır.

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bunlar en iyi Galaxy S21 Plus ekran koruyucularıdır

Galaxy S21+ cihazınıza mümkün olan en fazla korumayı sağlamaya çalışmak göz korkutucu bir görev gibi görünebilir. Temperli cam, parçalanan damlalara karşı daha fazla koruma sağlar. Yine de dokunma hassasiyeti ve parmak izi sensörüyle etkileşime girebilir; PET filmler ise ince ve hassastır, ancak aynı darbe koruması veya dayanıklılığı sunmazlar. Daha fazlasının ultrasonik parmak izi sensörüyle çalışmasını sağlamak için birkaç yılımız olduğuna göre, temperli camla gitmenizi şiddetle tavsiye ederim. MagGlass Mat Temperli Cam, parlak ortamlarda okunması daha kolay olan ve UV ile kürlenen Whitestone Dome Glass gibi cüzdanınızı zorlamayan dayanıklı bir ekran koruyucu sağlar.