En iyi Samsung Galaxy Note 20 Ultra kılıfları 2023


Samsung’un ikonik Note serisinin son üyesi olan Galaxy Note 20 Ultra çok özel bir cihazdır (ve her zaman öyle kalacaktır). Amiral gemisi phablet, Ağustos 2020’de piyasaya sürüldüğünde kesinlikle en güçlü Android cihazıydı ve bir sopayı sallayabileceğinizden daha fazla özellikle doluydu. İki yıl sonra, önümüzdeki yıllarda en iyilere karşı ayakta kalmaya devam edecek birinci sınıf bir akıllı telefon olmaya devam ediyor. Bu nedenle, yakında (ister yeni ister yenilenmiş) bir tane almayı planlıyorsanız, işte onunla mükemmel uyum sağlayacak en iyi Galaxy Note 20 Ultra kılıflarından bazıları. Sağlamdan minimale, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var!

Bu harika Galaxy Note 20 Ultra kılıflarına göz atın

Android Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra’nızın yıllarca dayanmasını sağlayın

Bu noktada yaklaşık iki yaşında olabilir ancak Samsung Galaxy Note 20 Ultra (yeni sekmede açılır) hala en iyi Android telefonlardan bazılarını verebilir (yeni sekmede açılır) paraları için bir koşu. Bugünlerde kolayca bulunamasa da, biraz ararsanız üçüncü taraf perakendecilerden yenilenmiş (hatta yeni) bir tane alabilirsiniz. 2022’de yine de harika bir satın alma, satın almayı seçerseniz phablet yıllarca sorunsuz sürecek, ancak onu korumak için bir kılıf almanızı öneririz. En yüksek oyumuz, hafif ancak sağlam bir yapıya sahip olan Spigen’s Rugged Armor’a gidiyor. Karbon Fiber tasarımı harika görünürken “Hava Yastığı” teknolojisi, sert düşmeler ve çizilmeler konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.